| Ürün Adı | Kiosk Modülü Anakartı |
|---|---|
| İşlemci | RK3568 |
| TP | I2C /USB arayüzü TP |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Ürün Adı | Dijital Tabela Reklamcılığı Gömülü Linux Anakart |
|---|---|
| Ses Çıkışı | Stereo, Destek Dolby |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 isteğe bağlı |
| TP | I2C ve USB arayüzü TP |
| RTC | Saat belleğini destekleyen gücü destekleyin, otomatik anahtarı destekleyin |
| Ürün Adı | Reklam Ekran Kurulu |
|---|---|
| Uyarlanabilir sıcaklık | -20°-80°C |
| Güç Kaynağı | DC12V3A girişi |
| USB Arayüzü 4G | Dahili USB 2.0 soketler (4), harici USB 3.0 ana bilgisayar (1), harici OTG (1) PCIE 4G fonksiyon mod |
| TP | I2C ve USB arayüzü dokunmatik ekran |
| Ürün Adı | Pos Gömülü ARM Anakartı |
|---|---|
| USB arayüzü | Dahili USB 2.0 soketleri (4 adet), harici USB 3.0 (1 adet) 2.0 (2 adet) OTG (1 adet) |
| Seri bağlantı noktası | Toplamda 5 adet, opsiyonel tipler, TTL (1-5 adet), RS232 (0-4 adet) |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB Boyutu | 125mm*90mm |
| Ürün adı | Rockchip RK3568 Gömülü ARM Anakart |
|---|---|
| Video Çıkışı | LVDS, EDP, MIPI formatlı video çıkışını destekler |
| OEM/ ODM | Destek |
| GPU | Mali-G52GPU |
| İşletim Sistemi | Android 11/ LinuxUbuntu |
| Ethernet | 100MHz LAN Arayüzü |
|---|---|
| RTC | Destek |
| Bağlantı | WiFi, Bluetooth, 4G LTE. |
| Ürün Türü | Bilgisayar |
| PCB boyutu | 120mmX85mm |
| Ethernet | 10/100/1000M |
|---|---|
| PCB Size | 170mm*170mm |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Display | Support LVDS(dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 İsteğe Bağlı |
|---|---|
| RTC | Kapanma Saat Belleği Desteği , Otomatik Açma ve Kapama |
| İşletim Sistemi | Android 11/ LinuxUbuntu |
| WİFİ | 2.4G/5G Wi-Fi BT |
| Seri Bağlantı Noktaları | Toplamda 5, Opsiyonel Türler,TTL(1-5 adet)、RS232(0-4 adet)、RS485(0-2 adet) |
| Ürün Adı | Kararlı dört çekirdekli sistem kartı RK3566 Android Anakart ODM ARM ARM MEDYA PLAY POS POS MAKİNA Dİ |
|---|---|
| Veri deposu | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB |
| PCB boyutu | 125mm*90mm*1.6mm |
| işletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Ürün Adı | Linux Ubuntu Sistem Gömülü Anakart |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android 11/ Linux Ubuntu |
| RTC | Güç kapalı saat belleğini ve otomatik açma/kapama destekler |
| Kamera | Usb kamera |
| Ses Arayüzü | 3.5mm kulaklık jakı, 2p2.0 mikrofon arayüzü, 4p2.0 hoparlör arayüzü |