| Ürün Adı | Gömülü Kontrol Anakartı |
|---|---|
| TP | I2C ve USB arayüzü TP |
| RTC | Saat belleğini destekleyen gücü destekleyin, otomatik anahtarı destekleyin |
| Sıcaklık | -20°-80°C |
| Kamera | MIPI kamera |
| Ürün Adı | Gömülü ARM Anakart RK3566 |
|---|---|
| Güç Girişi | DC12V-28V giriş |
| Ses Çıkışı | Stereo, sosyal ses efektlerini destekleyin |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB Boyutu | 125mm*90mm |
| Ürün Adı | Rockchip RK3566 Gömülü ARM Anakart |
|---|---|
| Fabrika | Evet |
| Güç Girişi | DC12V-28V giriş |
| Ses Çıkışı | Stereo, sosyal ses efektlerini destekleyin |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB boyutu | 140mm*91mm*1.6mm |
|---|---|
| Kamera. | Usb kamera |
| Serili Port | 4 Toplamda, Tipler Seçeneği,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 Seçeneği |
| Kablosuz internet | 2.4g/5g wifi bt |
| İsim | Altı Çekirdek RK3399 Endüstriyel Kol Gömülü Anakart |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | I2C * 2 |
| Güç kaynağı modu | DC12V3A giriş 7.4V lityum pili |
| Ses arayüzü | 3.5mm kulaklık krikosu, 3.5mm mikrofon jakı, 2p2.54 hoparlör jak * 2 |
| Ses çıkışı | stereo, Dolby Ses Efektlerini Destekleme |
| Ürün Adı | Linux gömülü pano |
|---|---|
| İşlemci | RK3288 dört çekirdekli Cortex-A17 mimarisi ve dört çekirdekli en yüksek frekans 1.8 GHz'dir |
| Ses Çıkışı | Stereo, sosyal ses efektlerini destekleyin |
| EMMC kapasitesi | 8G/16G/32G/64G/128G seçenekleri |
| Hafıza Kartı Desteği | 32G'ye kadar TF kartı |
| Ürün Adı | gömülü linux ana kartı |
|---|---|
| Ses Çıkışı | Stereo, Destek Dolby |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 isteğe bağlı |
| TP | I2C ve USB arayüzü TP |
| RTC | Saat belleğini destekleyen gücü destekleyin, otomatik anahtarı destekleyin |
| Ürün Adı | RK3568 PCBA Devre Anakartı |
|---|---|
| Güç Kaynağı | DC12V-24V girişi |
| TP | I2C /USB arayüzü TP |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| Ses arayüzü | 3.5mm kulaklık jakı, 2p2.0 mikrofon arayüzü, 4p2.0 hoparlör arayüzü |
|---|---|
| Gorge Hattı | Toplam 5 tip mevcuttur: TTL (0-6), Rs232 (0-6), Rs485 (1) |
| Güç kaynağı modu | DC12V girişi |
| PCB Boyutu | 102mm*146mm |
| Dokunmatik ekran | I2C ve USB arayüzü dokunmatik ekran |
| Ürün Adı | Kiosk Modülü Anakartı |
|---|---|
| İşlemci | RK3568 |
| TP | I2C /USB arayüzü TP |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |