| Product Name | RK3568 RK3588 Industrial Motherboard |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Product Name | 1TOPS NPU POS Motherboard With PCIE SIM Card Expansion Slots And DC12V-24V Input Power Supply JLD-P01 |
|---|---|
| Expansion Slots | TF Card, PCIE SIM Card |
| Processor Type | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, Maximum Frequency 2.0GHz |
| Audio Output | Stereo, Support Dolby Sound Effect |
| SPI | Support |
| Product Name | Digital Signage Advertising Embedded Linux Motherboard |
|---|---|
| Audio Output | Stereo, Support Dolby |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| TP | I2C And USB Interface TP |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch |
| Product | Android 11 RK3568 Digital Signage Media Player Box Support 4K Resolution For 7/24 Hours JLD-BP01 |
|---|---|
| Size | 222*112*28MM |
| Weight | 1KG |
| Physical Resolution | 1080P |
| Processor | RK3568 |
| Product Name | Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Application | POS Machine KIOSK |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |
| Product Name | Rockchip RK3566 Development Board JLD-P02 |
|---|---|
| CPU | RK3566 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, Maximum Frequency 1.8GHz |
| EMMC | 16G To 128G Optional |
| Audio Output | Stereo, Support The Social Sound Effects |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Type | Edge Computer |
|---|---|
| Material | Metal |
| Output Resolution | 1920*1080 |
| Physical Resolution | 1080P |
| Processor | RK3568 |
| Product Name | 21.5inch Touch Screen Monitor Touch All In One PC Capacitive Touch Screen Lcd Monitor For Digital Sinage |
|---|---|
| Power Consumption | < 45W (Android Lower) |
| Overall Size | 523.64 X 315.11 X 59.3 Mm |
| Display Area | 475.64 X 267.11 Mm |
| Material | Metal Plate |
| PCB Size | 100mm*80mm |
|---|---|
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
| TP | I2C /USB Interface TP |
| EMMC | 16G-128G Option |
| USB Interface | Internal USB 2.0 (7 Pcs), External USB 2.0 (1 Pc), External OTG (1 Pc) |
| Memory | 2G/4G LPDDR3 Option |
|---|---|
| Wi-Fi | 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| OS | ANDROID |
| EMMC | 16G-128G Option |
| USB Interface | Internal USB 2.0 (7 Pcs), External USB 2.0 (1 Pc), External OTG (1 Pc) |