| Product Name | Embedded Board For POS Machine |
|---|---|
| USB Interface | USB HOST/OTG |
| RTC | Suppot |
| Video Output | Support Display Vertical Level |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Product Name | 6 TOPS NPU Industrial ARM Board 2.4G/5G WiFi BT Optional 16G-128G EMMC Embedded System Ubuntu/Linux/Android12 OS RK3588 Motherboard |
|---|---|
| EMMC | 16G-128G Optional |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.1/3.2, Vulkan 1.1,1.2, OpenCL 1.1,1.2,2.0 |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Product Name | Industrial ARM Mainboard RK3568 Quad Core A55 2.0Ghz LPDDR4 2G EMMC 16G Digital Signage Android 11 Ubuntu20.04 Debian10 ARM Motherboard |
|---|---|
| Memory | 2GB/4GB/8GB DDR4 – Scalable For Lightweight To Moderate Workloads. |
| Storage | 16GB–128GB EMMC + TF-Card – Reliable Storage For OS, Apps, And Logs. |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Type | Multilayer Pcb |
| Product Name | Embedded System Board |
|---|---|
| NPU | 1TOPS |
| Memory | 2GB/4GB/8GB DDR4 – Scalable For Lightweight To Moderate Workloads. |
| Power Input | DC12V-28V Input |
| Storage | 16GB–128GB EMMC + TF-Card – Reliable Storage For OS, Apps, And Logs. |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Type | Multilayer Pcb |
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Product Name | Linux Motherboard |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Model | JLD-A09 |
| Product Name | Rockchip RK3566 Board JLD-P02 |
|---|---|
| Factory | Yes |
| EMMC | 16G To 128G Optional |
| Audio Output | Stereo, Support The Social Sound Effects |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Product Name | Embedded ARM Board JLD-P03 |
|---|---|
| Wireless Network | 2.4G/5G Wireless WIFI Internet Access |
| Operating System | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Storage | 16GB–128GB EMMC + TF-Card – Reliable Storage For OS, Apps, And Logs. |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Product Name | Adaptive Temperature -20 80 C RK3568 Edge Computer Dual Gigabit Lan Port For Industrial Automation JLD-BI01 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Highest Frequency Up To 2.0GHZ |
| Decoding | Full Format H.264 4k@60fps H.265 4k@60fps |
| Type | Edge Computer |
| Material | Metal |
| Product Name | Unleash The Full Potential Of Edge Computing With RK3568's OpenCL 2.0 And Vulkan 1.0 GPU 2TOPS NPU |
|---|---|
| RJ45 Gigabit | Dual |
| Encoding | H.264/H.265 1080p@60fps |
| Power Supply Mode | DC12V/5A Input |
| CPU | RK3568 Highest Frequency Up To 2.0GHZ |