| Productnaam | Linux-moederbord |
|---|---|
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| PCB-grootte | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Model | JLD-A09 |
| Productnaam | Rockchip RK3566 ingebed systeemmoederbord |
|---|---|
| Aanraakscherm | ondersteuning voor I2C inch-interface en USB-interface multi-touch capacitieve aanraakscherm |
| RT | Ja |
| Besturingssysteem | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| USB-interface | USB3.0 HOST/OTG |
| Naam van het product | Industrial ARM Mainboard RK3568 Quad Core A55 2.0Ghz LPDDR4 2G EMMC 16G Digital Signage Android 11 U |
|---|---|
| Geheugen | 2 GB/4 GB/8 GB DDR4 |
| Bewaarplaats | 16GB 128GB eMMC + TF-Card Betrouwbare opslag voor besturingssysteem, apps en logs. |
| Bedrijfsvoering | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Type | Multilayer pcb |
| Naam | Advertentie Digitaal Sinage Moederbord |
|---|---|
| Logo aanpassen | Ondersteuning bij de vervaardiging van PCB's |
| Trefwoord | androïde motherboard |
| Stroominvoer | DC12V-invoer |
| dubbel scherm | Niet ondersteunen |
| Productnaam | automaatraad |
|---|---|
| Adaptieve temperatuur | -20 tot 80 graden. |
| Netwerk | 6Ondersteunt 10/100/1000 MHZ LAN en draadloze WIFI 2.4 of 5G. |
| HDMI | HMDI-uitgang |
| Verwerker | RK3288 Quad Core ARM CORTEX-A17 1. Maximale frequentie 1,8 GHz |
| Productnaam | MIPI POS-machine moederbord |
|---|---|
| Os | Android |
| RTC | Ondersteuning van het power-off klokgeheugen, automatisch vermogen aan en uit |
| PCB -maat | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| GPU | ARM G52 2EE Ondersteunt OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Sleutelwoorden | Mainboard van de POS-machine, RK3576-moederbord, 6T TOPS NPU-bord |
|---|---|
| RTC | Ondersteunt het uitschakelen van het klokgeheugen en het automatisch inschakelen/uitzetten |
| Camera | usb camera |
| PCB-grootte | 102 mm*146 mm |
| Aanraakscherm | I2C en USB-interface aanraakscherm |
| Productnaam | Ingebed digitaal signagebord |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| USB -interface | USB3.0 HOST/OTG |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Type | Meerlagige PCB |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Camera | MIPI Camera |
| EMMC | 16G-128G optional |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Product name | Rockchip PX30 JLD096 LVDS Display Arm Android Board Motherboards Industrial Board Manufacturer for Advertising Digital Signage Displays |
|---|---|
| OS | Android 8.1/10.1/Linux Debian |
| PCB Size | 120mm*85mm*1.6mm |
| CPU | PX30 (Quad-core Cortex-A35, 1.4GHz) |
| GPU | multi-core ARM® Mali™-G31 |