| نام محصول | مادربرد لینوکس |
|---|---|
| RAM | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
| رام | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| اندازه PCB | 158mm*95mm*1.5mm |
| مدل | JLD-A09 |
| نام محصول | مادربرد سیستم جاسازی شده Rockchip RK3566 |
|---|---|
| صفحه نمایش لمسی | پشتیبانی از رابط اینچ I2C و صفحه لمسی خازنی چند لمسی رابط USB |
| RT | بله |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| رابط USB | USB3.0 HOST/OTG |
| نام محصول | تخته اصلی بازوی صنعتی RK3568 Quad Core A55 2.0GHZ LPDDR4 2G EMMC 16G Signage Digital Android 11 Ubun |
|---|---|
| حافظه | 2GB/4GB/8 GB DDR4 - مقیاس پذیر برای بار کار سبک تا متوسط. |
| ذخیره سازی | 16GB128GB eMMC + TF-Card ذخیره سازی قابل اعتماد برای سیستم عامل، برنامه ها و لوگ ها. |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| نوع | PCB چند لایه |
| نام | تبلیغات مادربرد دیجیتالی دیجیتال |
|---|---|
| سفارشی کردن لوگو | پشتیبانی هنگام تولید PCB |
| کلمه کلیدی | مادربرد اندروید |
| ورودی برق | ورودی DC12V |
| نمایش صفحه نمایش دوگانه | پشتیبانی نکنید |
| نام محصول | تابلوی ماشین فروش |
|---|---|
| دمای سازگار | -20 - 80 سانتیگراد. |
| شبکه | 6.Support 10/100/1000 مگاهرتز LAN و WIFI بی سیم 2.4 یا 5G. |
| HDMI | خروجی HMDI |
| پردازنده | RK3288 CORTEX-A17 ARM CORT CORT CORTEX-A17 |
| نام محصول | مادربرد دستگاه MIPI POS |
|---|---|
| پیش روی | اندرویدی |
| RTC | پشتیبانی از حافظه ساعت خاموش , قدرت اتوماتیک روشن و خاموش |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE پشتیبانی OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| کلمات کلیدی | صفحه اصلی دستگاه POS ، مادربرد RK3576 ، صفحه 6T تاپ NPU |
|---|---|
| RTC | از حافظه ساعت خاموش و خاموش/خاموش خودکار پشتیبانی می کند |
| دوربین | دوربین USB |
| اندازه PCB | 102mm*146mm |
| صفحه لمسی | صفحه لمسی رابط I2C و USB |
| نام محصول | تابلوی تابلوهای دیجیتال جاسازی شده |
|---|---|
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| رابط USB | USB3.0 HOST/OTG |
| رام | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| تایپ کنید | PCB چند لایه |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Camera | MIPI Camera |
| EMMC | 16G-128G optional |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Product name | Rockchip PX30 JLD096 LVDS Display Arm Android Board Motherboards Industrial Board Manufacturer for Advertising Digital Signage Displays |
|---|---|
| OS | Android 8.1/10.1/Linux Debian |
| PCB Size | 120mm*85mm*1.6mm |
| CPU | PX30 (Quad-core Cortex-A35, 1.4GHz) |
| GPU | multi-core ARM® Mali™-G31 |