| Nazwa | Six Core RK3399 Uderzona płyta główna ramienia przemysłowego |
|---|---|
| Ekran dotykowy | I2C * 2 |
| Tryb zasilania | DC12V3A WEJŚCIE 7.4 V BAZTÓW litowy |
| Interfejs audio | Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, gniazdo mikrofonu 3,5 mm, gniazdo głośników 2p2.54 |
| Wyjście audio | stereo, wspieranie efektów dźwiękowych Dolby |
| Nazwa produktu | Płyta główna z wbudowanym systemem Rockchip RK3566 |
|---|---|
| Ekran dotykowy | obsługuje interfejs calowy I2C i wielodotykowy pojemnościowy ekran dotykowy interfejsu USB |
| CZ | Tak |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Interfejs USB | USB3.0 HOST/OTG |
| Nazwa produktu | Przemysłowa tablica główna RK3568 Quad Core A55 2.0GHZ LPDDR4 2G EMMC 16G Digital Signage Android 11 |
|---|---|
| Pamięć | 2GB/4 GB/8 GB DDR4 - Skalowalne dla lekkich do umiarkowanych obciążeń. |
| Przechowywanie | 16 GB-128 GB EMMC + TF-CARD-Niezawodna pamięć dla systemu operacyjnego, aplikacji i dzienników. |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Rodzaj | Wielowarstwowa płytka drukowana |
| nazwisko | Reklama cyfrowej płyty głównej Sinage |
|---|---|
| Dostosuj logo | Wsparcie podczas produkcji PCB |
| Słowo kluczowe | Płyta główna Androida |
| Wejście zasilania | Wejście DC12V |
| wyświetlacz dwuekranowy | Nie wspieraj |
| Nazwa produktu | Tablica automatu |
|---|---|
| Temperatura adaptacyjna | -20 - 80 Centijła. |
| Sieć | 6. Support 10/100/1000 MHz LAN i bezprzewodowe Wi -Fi 2.4 lub 5G. |
| HDMI | Wyjście HMDI |
| Edytor | RK3288 Czterokrogowa kora ramię-A17 1. Częstotliwość Maximum 1,8 GHz |
| Nazwa produktu | Płyta główna maszyny MIPI POS |
|---|---|
| OS | Android |
| RTC | Wspieraj pamięć zegara zasilania, automatyczna moc włączona i wyłączona |
| Rozmiar PCB | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| GPU | ARM G52 2EE Wsparcie OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0, Vulkan 1.1 |
| słowa kluczowe | Pos Machine Maszyna, płyta główna RK3576, 6T Tops NPU Board |
|---|---|
| RTC | Obsługuje pamięć zegara i automatycznego włączania/wyłączania |
| Kamera | Kamera USB |
| Rozmiar PCB | 102 mm*146 mm |
| Ekran dotykowy | Ekran dotykowy interfejsu I2C i USB |
| Nazwa produktu | Wbudowana tablica Digital Signage |
|---|---|
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Interfejs USB | USB3.0 HOST/OTG |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Typ | Multilayer PCB |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Camera | MIPI Camera |
| EMMC | 16G-128G optional |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Product name | Rockchip PX30 JLD096 LVDS Display Arm Android Board Motherboards Industrial Board Manufacturer for Advertising Digital Signage Displays |
|---|---|
| OS | Android 8.1/10.1/Linux Debian |
| PCB Size | 120mm*85mm*1.6mm |
| CPU | PX30 (Quad-core Cortex-A35, 1.4GHz) |
| GPU | multi-core ARM® Mali™-G31 |