| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα ελέγχου |
|---|---|
| TP | Διασύνδεση I2C και USB TP |
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού απενεργοποίησης, υποστηρίζει αυτόματη εναλλαγή |
| Θερμοκρασία | -20°-80℃ |
| Κάμερα | Κάμερα MIPI |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική ARM RK3566 |
|---|---|
| Είσοδος ισχύος | Εισαγωγή DC12V-28V |
| Έξοδος ήχου | στερεόφωνο, υποστηρίζουν τις κοινωνικές ηχητικές επιπτώσεις |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm |
| Όνομα προϊόντος | Rockchip RK3566 Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Εργοστάσιο | Ναί |
| Είσοδος ισχύος | Εισαγωγή DC12V-28V |
| Έξοδος ήχου | στερεόφωνο, υποστηρίζουν τις κοινωνικές ηχητικές επιπτώσεις |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 140mm*91mm*1.6mm |
|---|---|
| Κάμερα | usb κάμερα |
| Σειριακή θύρα | 4 Συνολικά, τύποι επιλογής,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Μνήμη | Δικαίωμα 2G/4G/8G DDR4 |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Ονομα | Έξι πυρήνα RK3399 βιομηχανική ενσωματωμένη μητρική πλακέτα |
|---|---|
| Οθόνη αφής | I2C * 2 |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Η μπαταρία λιθίου DC12V3A εισόδου 7,4V |
| Διασύνδεση ήχου | 3.5mm jack ακουστικών, 3.5mm jack μικροφώνου, 2P2.54 jack ηχείας * 2 |
| Έξοδος ήχου | στερεοφωνικό, υποστηρίζει εφέ ήχου Dolby |
| Όνομα προϊόντος | Linux Embedded Board (Πίνακα ενσωμάτωσης Linux) |
|---|---|
| CPU | RK3288 Quad-core Cortex-A17 αρχιτεκτονική, και η υψηλότερη συχνότητα του quad-core είναι 1,8 GHZ |
| Έξοδος ήχου | στερεόφωνο, υποστηρίζουν τις κοινωνικές ηχητικές επιπτώσεις |
| Ικανότητα EMMC | 8G/16G/32G/64G/128G Επιλογές |
| Υποστήριξη κάρτας μνήμης | Κάρτα TF έως 32G |
| Όνομα προϊόντος | ενσωματωμένη μητρική πλακέτα Linux |
|---|---|
| Έξοδος ήχου | Στερεόφωνο, υποστήριξη Dolby |
| Μνήμη | 2G/4G/8G DDR4 Προαιρετικό |
| TP | Διασύνδεση I2C και USB TP |
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού απενεργοποίησης, υποστηρίζει αυτόματη εναλλαγή |
| Όνομα προϊόντος | RK3568 PCBA Circuit Motherboard |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Εισαγωγή DC12V-24V |
| TP | I2C /Διασύνδεση USB TP |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| Διασύνδεση ήχου | 3.5mm ακουστικά jack, 2P2.0 μικροφώνου διεπαφής, 4P2.0 ομιλητής διεπαφής |
|---|---|
| Γραμμή του φαραγγιού | Διατίθενται συνολικά 5 τύποι, TTL (0-6), RS232 (0-6), RS485 (1) |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Εισαγωγή DC12V |
| Μέγεθος PCB | 102 mm*146 mm |
| Οθόνη αφής | Οθόνη αφής I2C και USB Interface |
| Όνομα προϊόντος | Motherboard Kiosk Module |
|---|---|
| CPU | RK3568 |
| TP | I2C /Διασύνδεση USB TP |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |