| نام محصول | مادربرد جاسازی شده Rockchip RK3568 JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | پردازنده RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55، با بالاترین فرکانس 2.0GHz |
| رام | 16G 32G 64G 128G |
| RAM | 2G 4G 8G |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| پورت ها | Wi-Fi، USB 2.0، پورت نمایشگر، اترنت، USB 3.0 |
|---|---|
| وضعیت مورد | جدید |
| RAM | DDR4، 2G/4G/8G |
| نوع CPU | صخره |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| نام محصول | تخته سیستم چهار هسته ای پایدار RK3566 Android Motherboard ODM بازوی بازوی رسانه ای برای پخش کننده رس |
|---|---|
| رم | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
| ROM | 16/32/64/128 گیگابایت |
| اندازه PCB | 125mm*90mm*1.6mm |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| نام محصول | مادربرد تعبیه شده سیستم لینوکس اوبونتو |
|---|---|
| سیستم عامل | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| RTC | از حافظه ساعت خاموش و خاموش/خاموش خودکار پشتیبانی می کند |
| دوربین | دوربین USB |
| رابط صوتی | جک هدفون 3.5 میلی متری ، رابط میکروفون 2p2.0 ، رابط بلندگو 4p2.0 |
| نام | مادربرد JLD-A03 PCBA |
|---|---|
| درخواست ها | ماشین تبلیغاتی 4K ، تجهیزات نمایش تجاری |
| مدل | مادربرد |
| یو اس بی | USB x 6 |
| ورودی برق | ورودی DC12V |
| نام محصول | مادربرد |
|---|---|
| مدل | JLD-P02 |
| مادی | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 125mm*90mm*1.6mm |
| نام محصول | برد لینوکس جاسازی شده |
|---|---|
| سیستم عامل | Android11 ، Ubuntu20.04 ، Debian 10 |
| رابط USB | USB3.0 x2 USB 2.0*4 |
| شبکه | پشتیبانی 10MHZ/100MHZ1000MHZ LAN و 2.4G وای فای بی سیم |
| راه حل | RK3568 |
| نام محصول | مادربرد سیستم جاسازی شده |
|---|---|
| CPU | RK3288 |
| پردازنده گرافیکی | MALI-T764 |
| حافظه | گزینه 2G/4G LPDDR3 |
| منزوی | گزینه EMMC16G/32G/64G/128G |
| نام محصول | Rockchip RK3566 Development Board JLD-P02 |
|---|---|
| CPU | پردازنده چهار هسته ای RK3566 64 بیتی Cortex-A55، حداکثر فرکانس 1.8 گیگاهرتز |
| منزوی | 16 گرم تا 128 گرم اختیاری |
| خروجی صدا | استریو ، از جلوه های صوتی اجتماعی پشتیبانی کنید |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| نام محصول | برد سی پی یو RK3568 |
|---|---|
| نام تجاری | ناوگان |
| OEM/ ODM | پشتیبانی کنید |
| پردازنده گرافیکی | mali-g52gpu |
| سیستم عامل | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |