| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna Rockchip RK3568 JLD-P03 |
|---|---|
| Procesor | RK3568 Procesor Cortex-A55 o czterech rdzeniach 64-bitowy, o najwyższej częstotliwości 2,0 GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| BARAN | 2G 4G 8G |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Porty | Wi-Fi, USB 2.0, Display Port, Ethernet, USB 3.0 |
|---|---|
| Stan przedmiotu | Nowy |
| BARAN | DDR4, 2G/4G/8G |
| Typ procesora | Rockchip |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Nazwa produktu | Stabilna czterordzeniowa płyta systemowa RK3566 Android Motherboard ODM ARM Tablica główna dla Media |
|---|---|
| Baran | 2 GB/4 GB/8 GB |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm*1,6 mm |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta główna z systemem Linux Ubuntu |
|---|---|
| system operacyjny | Android 11/ Linux Ubuntu |
| RTC | Obsługuje pamięć zegara i automatycznego włączania/wyłączania |
| Kamera | Kamera USB |
| Interfejs audio | Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, interfejs mikrofonu 2p2.0, interfejs głośników 4P2.0 |
| nazwisko | Płyta główna JLD-A03 PCBA |
|---|---|
| Wnioski | Maszyna reklamowa 4K, komercyjne wyposażenie wyświetlacza |
| Model | Płyta główna |
| USB | USB x 6 |
| Wejście zasilania | Wejście DC12V |
| Nazwa produktu | Płyta główna POS |
|---|---|
| Model | JLD-P02 |
| Tworzywo | RF4 |
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm*1,6 mm |
| Nazwa produktu | Wbudowana płyta Linux |
|---|---|
| System operacyjny | Android11, Ubuntu20.04, Debian 10 |
| Interfejs USB | USB3.0 x2 USB 2.0*4 |
| Sieć | Obsługa 10 mHz/100MHz1000MHz LAN i 2,4G bezprzewodowego Wi -Fi |
| Rozwiązanie | RK3568 |
| Nazwa produktu | Płyta główna z wbudowanym systemem |
|---|---|
| Procesor | RK3288 |
| GPU | Mali-T764 |
| Pamięć | Opcja 2G/4G LPDDR3 |
| EMMC | Opcja EMMC16G/32G/64G/128G |
| Nazwa produktu | Płytka rozwojowa Rockchip RK3566 JLD-P02 |
|---|---|
| Procesor | RK3566 Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55, maksymalna częstotliwość 1,8 GHz |
| EMMC | Od 16G do 128G opcjonalnie |
| Wyjście audio | stereo, wspieraj społeczne efekty dźwiękowe |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Nazwa produktu | Płyta procesora RK3568 |
|---|---|
| Marka | Klejnot |
| OEM/ ODM | Wsparcie |
| GPU | Mali-G52GPU |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |