| Product Name | Embedded Motherboard Rockchip RK3568 JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, With The Highest Frequency Of 2.0GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| RAM | 2G 4G 8G |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Ports | Wi-Fi, USB 2.0, Display Port, Ethernet, USB 3.0 |
|---|---|
| Item Condition | New |
| RAM | DDR4, 2G/4G/8G |
| Cpu Type | Rockchip |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Product Name | Stable Quad Core System Board RK3566 Android Motherboard ODM ARM Mainboard For Media Player POS Machine Digital Signage JLD-P02 |
|---|---|
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB |
| PCB Size | 125mm*90mm*1.6mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Product Name | Linux Ubuntu System Embedded Motherboard |
|---|---|
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| RTC | Supports Power-off Clock Memory And Automatic On/off |
| Camera | USB Camera |
| Audio Interface | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
| Name | JLD-A03 PCBA Motherboard |
|---|---|
| Applications | 4K Advertising Machine, Commercial Display Equipment |
| Model | Motherboard |
| Usb | USB X 6 |
| Power Input | DC12V Input |
| Product Name | POS Motherboard |
|---|---|
| Model | JLD-P02 |
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 125mm*90mm*1.6mm |
| Product Name | Embedded Linux Board |
|---|---|
| Operation System | ANDROID11,Ubuntu20.04, Debian 10 |
| USB Interface | USB3.0 X2 USB 2.0*4 |
| Network | Support 10MHZ/100MHZ1000MHZ LAN And 2.4G Wireless WIFI |
| Solution | RK3568 |
| Product Name | Embedded System Motherboard |
|---|---|
| CPU | RK3288 |
| GPU | Mali-T764 |
| Memory | 2G/4G LPDDR3 Option |
| EMMC | EMMC16G/32G/64G/128G Option |
| Product Name | Rockchip RK3566 Development Board JLD-P02 |
|---|---|
| CPU | RK3566 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, Maximum Frequency 1.8GHz |
| EMMC | 16G To 128G Optional |
| Audio Output | Stereo, Support The Social Sound Effects |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Product Name | RK3568 CPU Board |
|---|---|
| Brand | JEWELLED |
| OEM/ ODM | Support |
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |