| نام محصول | مادربرد Linux جاسازی شده |
|---|---|
| پنل لمسی | پانل لمسی پورت I2C و USB |
| دوربین | دوربین USB |
| پورت USB | سوکت داخلی USB 2.0*5 、 USB خارجی 2.0 میزبان*4 、 OTG*1 |
| بی سیم | 2.4G/5G WiFi Bt |
| کاربرد | دستگاه POS ، مقیاس الکترونیکی هوش مصنوعی و غیره |
|---|---|
| مارک | ناوگان |
| OEM | حمایت |
| شبکه بی سیم | 2.4G/5G WiFi Bt |
| پیش روی | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| نام محصول | مادربرد جاسازی شده دستگاه POS دو صفحه |
|---|---|
| سیستم عامل | Android 11 |
| درگاه سریال | پشتیبانی TTL 、 RS232 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE پشتیبانی OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| نام محصول | تخته بازوی تعبیه شده |
|---|---|
| CPU | RK3588 هشت هسته ای 4*Cortex-A76 + 4*Cortex-A55، با بالاترین فرکانس 2.8 گیگاهرتز |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G610 MC4 |
| لایه PCB | تخته 8 لایه |
| پورت سریال | 5 در مجموع، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد)، RS485 (0-2 عدد) |
| نام محصول | برد PCB ARM تعبیه شده |
|---|---|
| وضعیت محصولات | سهام |
| برنامه | کیوسک دستگاه پوز |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| اندازه PCB | 125 میلی متر*90 میلی متر |
| نام محصول | برد ARM جاسازی شده JLD-P03 |
|---|---|
| شبکه بی سیم | دسترسی به اینترنت بی سیم 2.4G/5G بی سیم |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| ذخیره سازی | 16 گیگابایتی -128GB EMMC + TF-CARD-ذخیره قابل اعتماد برای سیستم عامل ، برنامه ها و سیاهههای مربوط. |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| نام محصول | مادربرد صنعتی RK3568 RK3588 |
|---|---|
| حافظه | 2G/4G/8G DDR4 اختیاری |
| EMMC | 16G-128G اختیاری |
| لایه PCB | تخته 8 لایه |
| پورت سریال | 5 در مجموع، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد)، RS485 (0-2 عدد) |
| نام | برد تعبیه شده ARM برای ترمینال سلف سرویس |
|---|---|
| رابط USB | میزبان USB/OTG |
| اترنت | پشتیبانی از 1000 مگاهرتز |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| نام محصول | مادربرد ARM جاسازی شده RK3566 |
|---|---|
| ورودی برق | ورودی DC12V-28V |
| خروجی صدا | استریو ، از جلوه های صوتی اجتماعی پشتیبانی کنید |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| اندازه PCB | 125 میلی متر*90 میلی متر |
| نام محصول | مادربرد Rockchip RK3566 Embedded ARM |
|---|---|
| کارخانه | بله |
| ورودی برق | ورودی DC12V-28V |
| خروجی صدا | استریو ، از جلوه های صوتی اجتماعی پشتیبانی کنید |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |