| نام محصول | مادربرد صنعتی RK3568 RK3588 |
|---|---|
| حافظه | 2G/4G/8G DDR4 اختیاری |
| EMMC | 16G-128G اختیاری |
| لایه PCB | تخته 8 لایه |
| پورت سریال | 5 در مجموع، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد)، RS485 (0-2 عدد) |
| نام محصول | مادربرد 1TOPS NPU POS با اسلات انبساط سیم کارت PCIE و منبع تغذیه ورودی DC12V-24V JLD-P01 |
|---|---|
| شکاف های توسعه | کارت TF ، سیم کارت PCIE |
| نوع پردازنده | پردازنده چهار هسته ای 64 بیتی Cortex-A55 RK3568 ، حداکثر فرکانس 2.0GHz |
| خروجی صدا | استریو ، از اثر صوتی Dolby پشتیبانی کنید |
| SPI | حمایت |
| نام محصول | مادربرد لینوکس جاسازی شده تبلیغات دیجیتال ساینیج |
|---|---|
| خروجی صدا | استریو ، از دالبی پشتیبانی کنید |
| حافظه | 2G/4G/8G DDR4 اختیاری |
| TP | I2C و USB رابط TP |
| RTC | از حافظه ساعت خاموش پشتیبانی کنید ، از سوئیچ خودکار پشتیبانی کنید |
| محصول | Android 11 RK3568 Digital Signage Media Player Box پشتیبانی 4K وضوح 4K برای 7/24 ساعت JLD-BP01 |
|---|---|
| اندازه | 222*112*28mm |
| وزن | ۱ کیلوگرم |
| وضوح فیزیکی | 1080P |
| پردازنده | RK3568 |
| نام محصول | مادربرد جاسازی شده ARM |
|---|---|
| وضعیت محصولات | سهام |
| برنامه | کیوسک دستگاه پوز |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| اندازه PCB | 125 میلی متر*90 میلی متر |
| نام محصول | Rockchip RK3566 Development Board JLD-P02 |
|---|---|
| CPU | پردازنده چهار هسته ای RK3566 64 بیتی Cortex-A55، حداکثر فرکانس 1.8 گیگاهرتز |
| منزوی | 16 گرم تا 128 گرم اختیاری |
| خروجی صدا | استریو ، از جلوه های صوتی اجتماعی پشتیبانی کنید |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| نوع | کامپیوتر لبه |
|---|---|
| مواد | فلز |
| رزولوشن خروجی | 1920*1080 |
| وضوح فیزیکی | 1080P |
| پردازنده | RK3568 |
| نام محصول | 21مانیتور صفحه لمسی.5 اینچ تمام در یک کامپیوتر قابل لمس مانیتور صفحه لمسی LCD برای سینای دیجیتال |
|---|---|
| مصرف برق | <45W (اندروید پایین) |
| اندازه کلی | 523.64 x 315.11 x 59.3 میلی متر |
| منطقه نمایش | 475.64 x 267.11 میلی متر |
| مواد | صفحه فلزی |
| اندازه PCB | 100 میلی متر*80 میلی متر |
|---|---|
| دنباله دار | 2.4G/5G WiFi Bt |
| TP | رابط I2C /USB TP |
| منزوی | گزینه 16G-128G |
| رابط USB | داخلی USB 2.0 (7 قطعه) ، USB خارجی 2.0 (1 PC) ، OTG خارجی (1 PC) |
| خاطره | گزینه 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| دنباله دار | 2.4 گرم دسترسی به اینترنت بی سیم به اینترنت |
| پیش روی | اندرویدی |
| منزوی | گزینه 16G-128G |
| رابط USB | داخلی USB 2.0 (7 قطعه) ، USB خارجی 2.0 (1 PC) ، OTG خارجی (1 PC) |