| منزوی | گزینه 16G/32G/64G |
|---|---|
| GPU | MALI-T764 |
| CPU | RK3288 Quad-Core 64 Cortex-A17 پردازنده , بالاترین فرکانس 1.8GHZGHZ |
| اندازه PCB | 100 میلی متر*80 میلی متر |
| خاطره | گزینه 2G/4G LPDDR3 |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
| Memory card type | TF-CARD |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Camera | MIPI Camera |
| EMMC | 16G-128G optional |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Product name | Embedded PCBA Board JLD-P03 |
|---|---|
| RTC | Support power-off clock memory, automatic power on and off |
| TP | I2C /USB interface TP |
| Audio Output | Stereo, support Dolby sound effect |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| شبکه | پشتیبانی از 10MHz/100MHz و WIFI بی سیم 2.4 گرم/5G |
|---|---|
| فلش حافظه | 4G Nandflash بالاترین پشتیبانی 16G Nandflash (پشتیبانی EMMC 32G |
| خروجی صدا | استریو |
| RTC | حمایت |
| خروجی تصویری | پشتیبانی از LVDS ، MIPI Output Output بالاترین تعریف خروجی: 1920x1200 |
| نام محصول | تخته بازوی تعبیه شده |
|---|---|
| CPU | RK3588 هشت هسته ای 4*Cortex-A76 + 4*Cortex-A55، با بالاترین فرکانس 2.8 گیگاهرتز |
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G610 MC4 |
| لایه PCB | تخته 8 لایه |
| پورت سریال | 5 در مجموع، انواع اختیاری، TTL (1-5 عدد)، RS232 (0-4 عدد)، RS485 (0-2 عدد) |
| نام محصول | برد ARM جاسازی شده صنعتی RK3588 JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 تاپ |
| اندازه PCB | 170mm*170mm |
| سیستم عامل | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| حالت منبع تغذیه | ورودی DC12V |
| Product Name | Rk3588 Development Board |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 optional |
| EMMC | 16G-128G optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| نام محصول | برد ARM جاسازی شده صنعتی RK3588 JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 تاپ |
| اندازه PCB | 170mm*170mm |
| سیستم عامل | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| حالت منبع تغذیه | ورودی DC12V |
| اندازه PCB | 100mm*80mm |
|---|---|
| حافظه | گزینه 2G/4G LPDDR3 |
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| درگاه سریال | در کل ، انواع اختیاری ، TTL (0-4 pcs) ، RS232 (0-4 رایانه شخصی) |
| نوع کارت حافظه | کارتن |