| شبکه بی سیم | دسترسی به اینترنت بی سیم 2.4G/5G بی سیم |
|---|---|
| نوع کارت حافظه | پشتیبانی از کارت TF |
| درگاه سریال | پشتیبانی TTL ، RS232 ، RS485 |
| خروجی صوتی | استریو ، از اثر صوتی Dolby پشتیبانی کنید |
| اترنت | پشتیبانی از 1000 مگاهرتز |
| پورت ها | Wi-Fi، USB 2.0، پورت نمایشگر، اترنت، USB 3.0 |
|---|---|
| وضعیت مورد | جدید |
| RAM | DDR4، 2G/4G/8G |
| نوع CPU | صخره |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| نام محصول | صفحه نمایش تبلیغات |
|---|---|
| دمای سازگار | -20-80 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V3A |
| رابط USB 4G | سوکت داخلی USB 2.0 (4) ، میزبان USB 3.0 خارجی (1) ، OTG خارجی (1) از ماژول های عملکرد PCIE 4G پشتیبا |
| TP | صفحه لمسی رابط I2C و USB |
| Product Name | Rk3588 Development Board |
|---|---|
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 optional |
| EMMC | 16G-128G optional |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| شبکه بی سیم | دسترسی به اینترنت بی سیم 2.4G/5G بی سیم |
|---|---|
| نوع کارت حافظه | پشتیبانی از کارت TF |
| درگاه سریال | پشتیبانی TTL ، RS232 ، RS485 |
| خروجی صوتی | استریو ، از اثر صوتی Dolby پشتیبانی کنید |
| شبکه محلی کابلی | پشتیبانی از 1000 مگاهرتز |
| نمایش | پشتیبانی از LVDS ((دوگانه 8,1920*1080) ، EDP |
|---|---|
| منبع برق | ورودی DC12V3A |
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| eMMC | گزینه 16G-128G |
| tp | رابط I2C / USB TP |
| NPU | rk nnt 0.8t |
|---|---|
| درگاه سریال | پشتیبانی TTL ، RS232 ، RS485 |
| شبکه بی سیم | دسترسی به اینترنت بی سیم 2.4G/5G بی سیم |
| RTC | -از حافظه ساعت برق پشتیبانی کنید ، از عملکرد خاموش و خاموش خودکار پشتیبانی کنید |
| نوع کارت حافظه | پشتیبانی از کارت TF |
| رم | 2G /4G LPDDR4 |
|---|---|
| خروجی صدا | استریو |
| آی سی اصلی | RK3399 حداکثر فرکانس 2.0 گیگاهرتز |
| شبکه | پشتیبانی از 10MHz/100MHz/1000MHz LAN و WIFI بی سیم 2.4G/5G |
| انواع کارت حافظه | پشتیبانی از کارت TF (حداکثر حد) |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
|---|---|
| eMMC | 16 گرم تا 128 گرم اختیاری |
| نمایش | پشتیبانی از LVDS،EDP،MIPI |
| NPU | 1 تن |
| خروجی صدا | استریو ، از اثر صوتی Dolby پشتیبانی کنید |
| خروجی تصویری | EDP (2560 * 1440) ، خروجی ویدیویی با فرمت MIPI |
|---|---|
| RTC | از حافظه ساعت خاموش پشتیبانی کنید ، از عملکرد سوئیچ خودکار پشتیبانی کنید |
| سیستم عامل | Android11 ، ubuntu20.04 و غیره |
| فلش مموری | 16 گرم تا 64 گرم اختیاری |
| اندازه PCB | 140mmx91mm |