| منبع تغذیه | ورودی DC12V3A |
|---|---|
| منزوی | گزینه 16G-128G |
| اندازه PCB | 100mm*80mm |
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| رابط USB | داخلی USB 2.0 (7 قطعه) ، USB خارجی 2.0 (1 PC) ، OTG خارجی (1 PC) |
| Camera | To Support A USB Camera |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR4 Optional |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch Function |
| Operating System | ANDROID11, Ubuntu20.04, Etc |
| USB Interface | USB 3.0 HOST / OTG |
| نوع | PCB چند لایه |
|---|---|
| مواد | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 140mm*91mm*1.6mm |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| سیستم عامل | اندروید 7.1 |
|---|---|
| RTC | از حافظه ساعت هنگام خاموش بودن پشتیبانی می کند ، از راه اندازی مجدد خودکار پشتیبانی می کند و خاموش م |
| صفحه لمسی | از صفحه لمسی خازنی چند نقطه ای پشتیبانی کنید. |
| منبع برق | ورودی DC5V/3A ؛ باتری لیتیوم 3.7 ولت |
| رم | 2G /4G LPDDR4 |
| کاربرد | دستگاه POS ، مقیاس الکترونیکی هوش مصنوعی و غیره |
|---|---|
| مارک | ناوگان |
| OEM | حمایت |
| شبکه بی سیم | 2.4G/5G WiFi Bt |
| پیش روی | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| نام | صفحه توسعه اندرویدی |
|---|---|
| مارک | ناوگان |
| درگاه سریال | از TTL و RS232 پشتیبانی کنید |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| خاطره | گزینه 2G/ 4G LPDDR3 |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
|---|---|
| منبع برق | ورودی DC12V3A |
| اندازه PCB | 140mm*91mm*1.6mm |
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| eMMC | گزینه 16G-128G |
| حافظه | گزینه 2G/4G/8G DDR4 |
|---|---|
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| درگاه سریال | 4 در کل، انواع گزینه،TTL ((1-4)、RS232 ((0-3)、RS485 ((0-2) |
| دوربین | دوربین USB |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| خاطره | گزینه 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| دنباله دار | 2.4 گرم دسترسی به اینترنت بی سیم به اینترنت |
| پیش روی | اندرویدی |
| منزوی | گزینه 16G-128G |
| رابط USB | داخلی USB 2.0 (7 قطعه) ، USB خارجی 2.0 (1 PC) ، OTG خارجی (1 PC) |
| OEM | حمایت |
|---|---|
| شبکه بی سیم | 2.4G/5G WiFi Bt |
| پیش روی | اندروید 11/ لینوکس اوبونتو |
| اترنت | 10/100/1000 متر |
| اندازه PCB | 102mm*146mm |