| Rs232 | 0 ~ 6 |
|---|---|
| RS485 | 1 |
| TTL | 0 ~ 6 |
| USB 2.0 | داخلی (2) ، خارجی (4) |
| کاربرد | دستگاه POS ، مقیاس الکترونیکی هوش مصنوعی و غیره |
| کارت حافظه | کارتن |
|---|---|
| دما | -20 درجه تا 80 |
| حافظه | 2G/4G/8G DDR4 برای گزینه |
| اندازه PCB | 146mm*70mm*1.6mm |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V3A (چاپگر شامل نمی شود) |
| RTC | پشتیبانی از حافظه ساعت خاموش , قدرت اتوماتیک روشن و خاموش |
|---|---|
| اندازه PCB | 170mm*170mm |
| وای فای | 2.4G/5G WiFi Bt |
| پورت های سریال | در کل ، انواع اختیاری , TTL (1-5PCS) 、 RS232 (0-4PCS) 、 RS485 (0-2PCS) |
| نمایش دادن | پشتیبانی از LVDS (Dual 8) , EDP , MIPI , HDMI , VGA |
| مدل | JLD-P01 |
|---|---|
| تایپ کنید | PCB چند لایه |
| مواد | RF4 |
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| NPU | rk nnt 0.8t |
|---|---|
| حداکثر حافظه پشتیبانی شده | 128 گیگابایت |
| نوع کارت حافظه | پشتیبانی از کارت TF |
| درگاه سریال | پشتیبانی TTL ، RS232 ، RS485 |
| خروجی صوتی | استریو ، از اثر صوتی Dolby پشتیبانی کنید |
| نام محصول | RK3568 Board Android P08 |
|---|---|
| DDR | 2G/4G/8G DDR4 |
| درجه حرارت | -20 درجه تا 80 |
| بندر USB | سوکت داخلی USB 2.0*5 、 USB خارجی 2.0 میزبان*4 、 OTG*1 |
| پیش روی | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| نام محصول | صفحه اصلی POS |
|---|---|
| پیش روی | Android 11 |
| درگاه سریال | پشتیبانی TTL 、 RS232 |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE پشتیبانی OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| پشتیبانی از بلوتوث | 4.0/4.2/5.0 |
|---|---|
| اندازه PCB | 164mm*100mm*1.6mm |
| سیستم عامل | اندروید 7.1 |
| فلاش | 8G-64G EMMC (بالاترین پشتیبانی 128G) |
| سوالات | نام تجاری: نگین ، شماره مدل: JLDA06 ، تولید شده در چین ، حداقل سفارش سفارش: 1 قطعه ، شرایط پرداخت: T |
| CPU | Amlogic T972 چهار هسته بازوی قشر A55 ، با بالاترین فرکانس 1.9 گیگاهرتز |
|---|---|
| پردازنده گرافیکی | ARM Mali-G31 MP2 |
| حافظه | DDR Memory 2G/4G گزینه |
| eMMC | گزینه EMMC8G/16G/32G/64G/128 |
| خروجی تصویری | V-by-one٬ دو کانال LVDS٬ CVBS |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
|---|---|
| PCB size | 170mmX170mm |
| USB interface | USB3.0/USB HOST/OTG |
| Operation system | ANDROID11/Linux |
| EMMC | 16G To 64G Optional(standard 16G) |