| Rs232 | 0~6 |
|---|---|
| Rs485 | 1 |
| TTL | 0~6 |
| USB 2.0 | Dahili (2), harici (4) |
| Başvuru | POS Makinesi, AI Elektronik Ölçeği, vb. |
| Hafıza Kartı | TF kart |
|---|---|
| Sıcaklık | -20 ° ila 80 ℃ |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 Seçenek için |
| PCB Boyutu | 146mm*70mm*1.6mm |
| Güç Kaynağı | DC12V3A girişi (yazıcı dahil değil) |
| RTC | Güç kapalı saat belleğini destekleyin , Otomatik güç açılıp kapalı |
|---|---|
| PCB boyutu | 170mm*170mm |
| Wifi | 2.4g/5g wifi bt |
| Seri bağlantı girişleri | 5 Toplamda, isteğe bağlı türler , TTL (1-5pcs) 、 rs232 (0-4pcs) 、 rs485 (0-2pcs) |
| Görüntüle | Destek Lvds (Çift 8) , EDP , MIPI , HDMI , VGA |
| Modeli | JLD-P01 |
|---|---|
| Tip | Çok katmanlı pcb |
| Malzeme | RF4 |
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| NPU | RK NNT 0.8T |
|---|---|
| Maksimum Bellek Desteklenir | 128GB |
| Hafıza Kartı Tipi | TF kartını destekleyin |
| Seri bağlantı noktası | Destek TTL, Rs232, Rs485 |
| Ses Çıkışı | Stereo, Destek Dolby Sound Effect |
| Ürün adı | RK3568 Android Board P08 |
|---|---|
| DDR | 2G/4G/8G DDR4 |
| Sıcaklık | -20 ° ila 80 ℃ |
| USB bağlantı noktası | İç USB 2.0 Soketi*5 、 Harici USB 2.0 Ana Bilgisayar*4 、 OTG*1 |
| İşletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Bluetooth'u destekle | 4.0/4.2/5.0 |
|---|---|
| PCB boyutu | 164mm*100mm*1.6mm |
| İşletim Sistemi | Android7.1 |
| FLAŞ | 8G-64G EMMC (en yüksek destek 128g) |
| SSS | Marka Adı: Mücevherli, Model Numarası: JLA06, Çin'de üretilen, Minimum Sipariş Miktarı: 1 Parça, |
| Ürün adı | POS Ana Kartı |
|---|---|
| İşletim sistemi | Android 11 |
| Seri bağlantı noktası | Destek TTL 、 RS232 |
| PCB Boyutu | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Destek OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| İşlemci | Amlogic T972 dört çekirdekli kol Cortex-A55, en yüksek frekans 1.9GHz |
|---|---|
| GPU | ARM Mali-G31 MP2 |
| Hafıza | DDR Bellek 2G/4G seçeneği |
| eMMC | EMMC8G/16G/32G/64G/128 Seçenek |
| Video çıkışı | V-by-one, çift kanallı LVDS, CVBS |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 Optional |
|---|---|
| PCB size | 170mmX170mm |
| USB interface | USB3.0/USB HOST/OTG |
| Operation system | ANDROID11/Linux |
| EMMC | 16G To 64G Optional(standard 16G) |