| Flash Memory | 16G To 64G Optional (standard 16G) |
|---|---|
| Network | Support 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Video Output | Support LVDS (double 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440), And Video Output In MIPI Format |
| RTC | Ondersteuning Power-off Clock Memory, Automatische aan- en uitschakeling |
|---|---|
| PCB-grootte | 170mm*170mm |
| Wifi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Seriële poorten | 5 In totaal, optionele soorten,TTL ((1-5 stuks)、RS232 ((0-4 stuks)、RS485 ((0-2 stuks) |
| Afbeelding | Ondersteuning van LVDS ((dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
| Productnaam | Simkaart Lvds Rockchip Rk3568 Industrial Arm Android Board Mini Smart Control All in One Moederbord |
|---|---|
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Aanraakscherm | ondersteuning voor I2C-inch-interface en USB-interface multi-touch capacitieve touchscreen |
| Netwerk | Ondersteunt 10 MHZ / 100 MHZ / 1000 MHZ bekabelde en 2.4G draadloze WIFI-internettoegang |
| Product Name | RK3568 Android 11 Ingebouwde Bord Zelfbediening Kiosk Pos Machine Ingebouwd Systeem Board Met 1TOPS |
|---|---|
| PCB Grootte | 140mm*91mm*1.6mm |
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| Bedrijfsvoering | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Productnaam | JLD-A09 ingebed Linux-bord |
|---|---|
| Camera | MIPI camera |
| Voeding | DC12V3A-ingang |
| PCB-grootte | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Model | JLD-A09 |
| Productnaam | ingebed Linux-moederbord |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Ondersteunt OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Ethernet | 10/100/1000m |
| PCB-grootte | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Model | JLD-A09 |
| Productnaam | Ingebouwde ARM-kaart JLD-P03 |
|---|---|
| Draadloos netwerk | 2.4G/5G draadloos WiFi-internettoegang |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| Opslag | 16GB-128 GB EMMC + TF-Card-Betrouwbare opslag voor OS, apps en logboeken. |
| Besturingssysteem | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| PCB Grootte | 100mm*80mm |
|---|---|
| Geheugen | Optie 2G/4G LPDDR3 |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Reekspoort | 4 In totaal, optionele typen, TTL (0-4 stuks), RS232 (0-4 stuks) |
| Het Type van geheugenkaart | TF-kaart |
| eMMC | 16G/32G/64G/128G |
|---|---|
| PCB-grootte | 130 mm × 110 mm |
| Geheugen | 2G DDR4/4G DDR |
| besturingssysteem | Android 9.0 |
| Type geheugenkaart | Ondersteuning van TF CARD Maximaal 512 GB |
| Naam | Zes kern RK3399 Industriële arm ingebed moederbord |
|---|---|
| Touchscreen | I2C * 2 |
| Voedingsmodus | DC12V3A ingang 7.4V lithium batterij |
| Audio -interface | 3.5mm koptelefoonaansluiting, 3.5mm microfoonaansluiting, 2P2.54 luidspreker aansluiting * 2 |
| Audio -uitvoer | stereo, ondersteuning voor Dolby-geluidseffecten |