| Flash Memory | 16G To 64G Optional (standard 16G) |
|---|---|
| Network | Support 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR 4 Optional (standard Public Version) |
| Audio Output | Stereo Sound, Support Dolby Sound Effects |
| Video Output | Support LVDS (double 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440), And Video Output In MIPI Format |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
|---|---|
| PCB Size | 170mm*170mm |
| Wifi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Serial Ports | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |
| Display | Support LVDS(dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
| Product Name | Sim Card Lvds Rockchip Rk3568 Industrial Arm Android Board Mini Smart Control All In One Motherboard JLD-F03 |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Touch Screen | Support I2C Inch Interface And USB Interface Multi-touch Capacitive Touch Screen |
| Network | Support 10 MHZ / 100 MHZ / 1000 MHZ Wired And 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| Product Name | RK3568 Android 11 Embedded Board Self-service Kiosk Pos Machine Embedded System Board With 1TOPS NPU JLD-A08 |
|---|---|
| PCB Size | 140mm*91mm*1.6mm |
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Product Name | JLD-A09 Embedded Linux Board |
|---|---|
| Camera | MIPI Camera |
| Power Supply | DC12V3A Input |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Model | JLD-A09 |
| Product Name | Embedded Linux Motherboard |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Model | JLD-A09 |
| Product Name | Embedded ARM Board JLD-P03 |
|---|---|
| Wireless Network | 2.4G/5G Wireless WIFI Internet Access |
| Operating System | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Storage | 16GB–128GB EMMC + TF-Card – Reliable Storage For OS, Apps, And Logs. |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| PCB Size | 100mm*80mm |
|---|---|
| Memory | 2G/4G LPDDR3 Option |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Serial Port | 4 In Total, Optional Types, TTL (0-4 Pcs), RS232 (0-4 Pcs) |
| Memory Card Type | TF-CARD |
| EMMC | 16G/32G/64G/128G |
|---|---|
| PCB Size | 130mmX110mm |
| Memory | 2G DDR4/4G DDR |
| Operating System | ANDROID 9.0 |
| Memory CARD Types | Support TF CARD Highest 512GB |
| Product Name | Linux Motherboard |
|---|---|
| Ram | 2GB/4GB/8GB |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Model | JLD-A09 |