| Productnaam | ingebed Linux-moederbord |
|---|---|
| Seriële poort | TTL (1-5) 、 RS232 (2-4) |
| Voeding | DC12V3A-invoer ((Printer niet inbegrepen) |
| RTC | Ondersteuning van geheugen voor de klok bij uitschakelen, ondersteuning van automatische schakeling |
| Camera | USB-camera |
| Productnaam | Geïntegreerd ARM-moederbord JLD-P05 |
|---|---|
| CPU | RK3568 quad-core 64-bit Cortex-A55 processor, de hoogste frequentie is 2.0GHz |
| OEM/ ODM | steun |
| GPU | Mali-G52GPU |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| Productnaam | Geïntegreerd ARM-moederbord RK3566 |
|---|---|
| Stroominvoer | DC12V-28V-invoer |
| Audio-uitvoer | stereo, ondersteunt de sociale geluidseffecten |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB-grootte | 125 mm*90 mm |
| Product name | Embedded PCBA Board JLD-P03 |
|---|---|
| RTC | Support power-off clock memory, automatic power on and off |
| TP | I2C /USB interface TP |
| Audio Output | Stereo, support Dolby sound effect |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Productnaam | Embedded ARM-moederbord |
|---|---|
| Productenstatus | Voorraad |
| Sollicitatie | POS-machine KIOSK |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB-grootte | 125 mm*90 mm |
| Productnaam | Rk3566 CPU-bord |
|---|---|
| Productenstatus | Voorraad |
| Sollicitatie | Digitale wachtrij voor zelfinformatiebibliotheek/bank-/ziekenhuisinformatiekiosk |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB-grootte | 125 mm*90 mm |
| Product name | Embedded Main Board JLD-A10 |
|---|---|
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| eMMC | 16G-128G |
| Productnaam | Rockchip RK3566-bord JLD-P02 |
|---|---|
| Fabriek | Ja |
| EMMC | 16G tot 128G Facultatief |
| Audio-uitvoer | stereo, ondersteunt de sociale geluidseffecten |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| Productnaam | Geïntegreerd moederbord Rockchip RK3568 JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 processor, met een hoogste frequentie van 2,0 GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| RAM | 2G 4G 8G |
| Besturingssysteem | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Productnaam | Het ideale moederbord voor industriële ARM-boards voor hoogbeveiligde draaibanksystemen compatibel m |
|---|---|
| Regelgevende Naleving | FCC, CE |
| Authenticatie-mechanismen | Gezichtsherkenning |
| Ondersteuning voor firmware-update | OTA |
| Plaatsing van de haven | USB, HDMI |