| Productnaam | MIPI POS-machine moederbord |
|---|---|
| Os | Android |
| RTC | Ondersteuning van het power-off klokgeheugen, automatisch vermogen aan en uit |
| PCB -maat | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| GPU | ARM G52 2EE Ondersteunt OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| PCB-grootte | 145 mmx100 mmx1,6 mm |
|---|---|
| Connectiviteit | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| RTC | Ondersteuning van klokgeheugen wanneer het is uitgeschakeld, ondersteuning van automatische herstart |
| USB -interface | USB HOST*4 OTG*1 |
| Besturingssysteem | 7.ANDROID 7.1 of 10 Linux Debian / Ubuntu |
| PCB Grootte | 146 mm*70 mm*1,6 mm |
|---|---|
| Temperatuur | -20° tot 80°C |
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4 Optioneel |
| Geheugenkaart | TF-kaart |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Productnaam | Pos machine moederbord p08 |
|---|---|
| USB -poort | Inner USB 2.0 Socket*5 、 Externe USB 2.0 -host*4 、 otg*1 |
| Os | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Weergave | Ondersteuning MIPI |
| Draadloze | 2.4G/5G wifi BT |
| Productnaam | POS Machine Development Motherboard P08 |
|---|---|
| PCB -maat | 146 mm*70 mm*1,6 mm |
| Os | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Stroomvoorziening | DC12V3A-invoer ((Printer niet inbegrepen) |
| Draadloze | 2.4G/5G wifi BT |
| Productnaam | ingebed Linux-moederbord |
|---|---|
| Seriële poort | TTL (1-5) 、 RS232 (2-4) |
| Voeding | DC12V3A-invoer ((Printer niet inbegrepen) |
| RTC | Ondersteuning van geheugen voor de klok bij uitschakelen, ondersteuning van automatische schakeling |
| Camera | USB-camera |
| Productnaam | Geïntegreerd Linux-moederbord JLD-P08 |
|---|---|
| USB-poort | Inner USB 2.0 Socket*5 、 Externe USB 2.0 -host*4 、 otg*1 |
| Draadloze | 2.4G/5G wifi BT |
| Seriële poort | TTL (1-5) 、 RS232 (2-4) |
| Voeding | DC12V3A-invoer ((Printer niet inbegrepen) |
| Verwerker | Quad-core 64-bit Cortex-A55 processor |
|---|---|
| GPU's | ARM G52 2EE Ondersteunt OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Seriële poorten | TTL (1-7 stuks), RS232 (0-6 stuks), RS485 ((0-2 stuks) |
| Weergave | Ondersteuning van LVDS MIPI EDP HDMI-display |
| NPU | 1TOPS |
| RAM | 2GB/4GB/8GB |
|---|---|
| Seriële poorten | TTL (1-7 stuks), RS232 (0-6 stuks), RS485 ((0-2 stuks) |
| licht vullen | 12V vullamp (besturbare schakelaar) |
| Weergave | Ondersteuning van LVDS MIPI EDP HDMI-display |
| Productnaam | androïde motherboard |
| Display Port | HDMI, MIPI, EDP, LVDS, |
|---|---|
| Power supply | DC12V3A Input 7.4V Li-ion Battery |
| Operating System | Android 7.1/Android 10 / Linux |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Gpu | Mali-T860 GPU,support OpenGL ES1.1/2.0/3.0/3.1, OpenCL |