| Όνομα προϊόντος | Μητρική πλακέτα MIPI POS Machine |
|---|---|
| Λειτουργικός | Android |
| RTC | Υποστήριξη μνήμης ρολογιού power-off , Αυτόματη ισχύ |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Υποστήριξη OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Μέγεθος PCB | 145mmX100mmX1.6mm |
|---|---|
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| RTC | Υποστήριξη της μνήμης ρολογιού όταν είναι απενεργοποιημένη, υποστήριξη της αυτόματης επανεκκίνησης κ |
| Διεπαφή USB | USB HOST*4 OTG*1 |
| Λειτουργικό σύστημα | 7.ANDROID 7.1 ή 10 Linux Debian / Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 146mm*70mm*1.6mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -20° έως 80°C |
| Μνήμη | 2G/4G/8G DDR4 Προαιρετικά |
| Μνήμη κάρτα | Κάρτα TF |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Όνομα προϊόντος | POS Μηχανική μητρική πλακέτα P08 |
|---|---|
| Θύρα USB | Εσωτερική υποδοχή USB 2.0*5 、 Εξωτερικός οικοδεσπότης USB 2.0*4 、 OTG*1 |
| Λειτουργικός | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Επίδειξη | Υποστήριξη MIPI |
| Ασύρματος | 2.4g/5g WiFi Bt |
| Όνομα προϊόντος | POS Μηχανική Ανάπτυξη Μητρική Πίνακα P08 |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 146mm*70mm*1.6mm |
| Λειτουργικός | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Τροφοδοσία | DC12V3A εισροή ((Δεν περιλαμβάνεται εκτυπωτής) |
| Ασύρματος | 2.4g/5g WiFi Bt |
| Όνομα προϊόντος | ενσωματωμένη μητρική πλακέτα Linux |
|---|---|
| Σειριακή θύρα | TTL (1-5) 、 RS232 (2-4) |
| Τροφοδοτικό | DC12V3A εισροή ((Δεν περιλαμβάνεται εκτυπωτής) |
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού απενεργοποίησης, υποστηρίζει αυτόματη εναλλαγή |
| Κάμερα | Κάμερα USB |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα Linux JLD-P08 |
|---|---|
| Θύρα USB | Εσωτερική υποδοχή USB 2.0*5 、 Εξωτερικός οικοδεσπότης USB 2.0*4 、 OTG*1 |
| Ασύρματος | 2.4g/5g WiFi Bt |
| Σειριακή θύρα | TTL (1-5) 、 RS232 (2-4) |
| Τροφοδοτικό | DC12V3A εισροή ((Δεν περιλαμβάνεται εκτυπωτής) |
| Επεξεργαστής | Τετραπυρη 64bit επεξεργαστής Cortex-A55 |
|---|---|
| Πίνακας επεξεργασίας | ARM G52 2EE Υποστήριξη OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Τμηματικοί λιμένες | TTL (1-7 PCs), RS232 (0-6 PCs), RS485 ((0-2 PCs) |
| Εμφάνιση | Υποστήριξη οθόνης HDMI LVDS MIPI EDP |
| Εθνική ΕΤΑ | 1TOPS |
| Μνήμη RAM | 2GB/4GB/8GB |
|---|---|
| Τμηματικοί λιμένες | TTL (1-7 PCs), RS232 (0-6 PCs), RS485 ((0-2 PCs) |
| γεμίζει φως | Φως πλήρωσης 12V (ελεγχόμενος διακόπτης) |
| Εμφάνιση | Υποστήριξη οθόνης HDMI LVDS MIPI EDP |
| Όνομα Προϊόντος | αρρενωπή μητρική κάρτα |
| Display Port | HDMI, MIPI, EDP, LVDS, |
|---|---|
| Power supply | DC12V3A Input 7.4V Li-ion Battery |
| Operating System | Android 7.1/Android 10 / Linux |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Gpu | Mali-T860 GPU,support OpenGL ES1.1/2.0/3.0/3.1, OpenCL |