| Product name | Rockchip Rk3588 Industrial ARM Board Octo Core Android 12 IOT AI Dual Lan 8K DB H-DMI LVDS RS232 RS485 Mini Smart Motherboard |
|---|---|
| Memory card type | TF-CARD |
| Power supply | DC12V Input |
| Audio port | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| Netwerk | Ondersteuning van 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Bedraad en 2.4G draadloos WIFI-internettoegang |
|---|---|
| Geheugen | 2G / 4G / 8G DDR 4 Facultatief (Standard Public Version) |
| Video-uitgang | Ondersteuning van LVDS (dubbel 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440) en video-uitvoer in MIPI-formaat |
| flashgeheugen | 16G tot 64G Facultatief (standaard 16G) |
| PCB-grootte | 158 mmX 95 mm |
| Productnaam | Ingebouwde ARM-kaart JLD-P03 |
|---|---|
| Draadloos netwerk | 2.4G/5G draadloos WiFi-internettoegang |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| Opslag | 16GB-128 GB EMMC + TF-Card-Betrouwbare opslag voor OS, apps en logboeken. |
| Besturingssysteem | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Bedrijfsvoering | Android 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| Stroomvoorziening | DC12V3A-invoer |
| PCB-grootte | 140 mm*91 mm*1,6 mm |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| eMMC | Optie 16G-128G |
| Verenigbaarheid | Compatibel met verschillende verkoopmachines |
|---|---|
| Connectiviteit | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| Camera | MIPI/USB-camera |
| Uart | RS232/TTL*8 |
| Adaptieve temperatuur | -20 tot 80 graden. |
| Bedrijfsvoering | Android 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| eMMC | 16G tot 128G Facultatief |
| Weergave | Ondersteuning van LVDS,EDP,MIPI |
| NPU | 1TOPS |
| Audio-uitgang | Stereo, ondersteunt Dolby Sound Effect |
| Naam | Advertentie Digitaal Sinage Moederbord |
|---|---|
| Logo aanpassen | Ondersteuning bij de vervaardiging van PCB's |
| Trefwoord | androïde motherboard |
| Stroominvoer | DC12V-invoer |
| dubbel scherm | Niet ondersteunen |
| Sleutelwoorden | Mainboard van de POS-machine, RK3576-moederbord, 6T TOPS NPU-bord |
|---|---|
| RTC | Ondersteunt het uitschakelen van het klokgeheugen en het automatisch inschakelen/uitzetten |
| Camera | usb camera |
| PCB-grootte | 102 mm*146 mm |
| Aanraakscherm | I2C en USB-interface aanraakscherm |
| Product Name | 2GB/4GB/6GB LPDDR4 Option Industrial ARM Board with External USB 2.0 2 3.0 1 OTG 1 and Temperature Range -20° to 80C |
|---|---|
| Rom | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB Optional |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Power supply | DC12V3A Input 7.4V Li-ion Battery |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Naam | Android Development Board |
|---|---|
| Merk | Juwelen |
| Seriële poort | Ondersteuning TTL en RS232 |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| Geheugen | 2G/ 4G LPDDR3 optie |