| نام محصول | مادربرد دستگاه MIPI POS |
|---|---|
| پیش روی | اندرویدی |
| RTC | پشتیبانی از حافظه ساعت خاموش , قدرت اتوماتیک روشن و خاموش |
| اندازه PCB | 146mm*102mm*1.6mm |
| GPU | ARM G52 2EE پشتیبانی OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| اندازه PCB | 145mmx100mmx1.6mm |
|---|---|
| قابلیت اتصال | اترنت ، وای فای ، بلوتوث |
| RTC | حافظه ساعت را هنگام خاموش کردن ، پشتیبانی از راه اندازی مجدد خودکار و خاموش کنید. |
| رابط USB | میزبان USB*4 OTG*1 |
| سیستم عامل | 7.Ondroid 7.1 یا 10 Linux Debian / Ubuntu |
| اندازه PCB | 146mm*70mm*1.6mm |
|---|---|
| دما | -20 درجه تا 80 |
| حافظه | 2G/4G/8G DDR4 برای گزینه |
| کارت حافظه | کارتن |
| شبکه محلی کابلی | 10/100/1000M |
| نام محصول | مادربرد ماشین POS P08 |
|---|---|
| بندر USB | سوکت داخلی USB 2.0*5 、 USB خارجی 2.0 میزبان*4 、 OTG*1 |
| پیش روی | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| نمایش | پشتیبانی از MIPI |
| بی سیم | 2.4G/5G WiFi Bt |
| نام محصول | مادربرد توسعه ماشین POS P08 |
|---|---|
| اندازه PCB | 146mm*70mm*1.6mm |
| پیش روی | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V3A (چاپگر شامل نمی شود) |
| بی سیم | 2.4G/5G WiFi Bt |
| نام محصول | مادربرد Linux جاسازی شده |
|---|---|
| درگاه سریال | TTL (1-5) 、 RS232 (2-4 |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V3A (چاپگر شامل نمی شود) |
| RTC | از حافظه ساعت خاموش پشتیبانی کنید ، از سوئیچ خودکار پشتیبانی کنید |
| دوربین | دوربین USB |
| نام محصول | مادربرد لینوکس جاسازی شده JLD-P08 |
|---|---|
| پورت USB | سوکت داخلی USB 2.0*5 、 USB خارجی 2.0 میزبان*4 、 OTG*1 |
| بی سیم | 2.4G/5G WiFi Bt |
| درگاه سریال | TTL (1-5) 、 RS232 (2-4 |
| منبع تغذیه | ورودی DC12V3A (چاپگر شامل نمی شود) |
| پردازنده | پردازنده چهار هسته ای 64 بیتی Cortex-A55 |
|---|---|
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE پشتیبانی OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| پورت های سریال | TTL (1-7 رایانه شخصی) ، RS232 (0-6 pcs) ، RS485 (0-2 رایانه شخصی) |
| نمایش | پشتیبانی LVDS MIPI EDP HDMI DISPLAY |
| NPU | 1 تن |
| رم | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت / 8 گیگابایت |
|---|---|
| پورت های سریال | TTL (1-7 رایانه شخصی) ، RS232 (0-6 pcs) ، RS485 (0-2 رایانه شخصی) |
| نور را پر کنید | نور پرکننده 12 ولت (کنترل می شود) |
| نمایش | پشتیبانی LVDS MIPI EDP HDMI DISPLAY |
| نام محصول | مادربرد اندروید |
| Display Port | HDMI, MIPI, EDP, LVDS, |
|---|---|
| Power supply | DC12V3A Input 7.4V Li-ion Battery |
| Operating System | Android 7.1/Android 10 / Linux |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Gpu | Mali-T860 GPU,support OpenGL ES1.1/2.0/3.0/3.1, OpenCL |