| Productnaam | Rockchip RK3566 ingebed systeemmoederbord |
|---|---|
| Aanraakscherm | ondersteuning voor I2C inch-interface en USB-interface multi-touch capacitieve aanraakscherm |
| RT | Ja |
| Besturingssysteem | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| USB-interface | USB3.0 HOST/OTG |
| Productnaam | Multi Interface RK3568 Industrial ARM Board met Dual Gigabit Lan Compatibel met Android 11 en Linux |
|---|---|
| Bedrijfsvoering | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 80°C |
| Type | Multilayer PCB |
| Materiaal | RF4 |
| Netwerk | Ondersteuning van 10MHZ/100MHZ en 2.4G/5G draadloos WiFi |
|---|---|
| Geheugenflits | 4G NANDFLASH Hoogste ondersteuning 16G NANDFLASH ((EMMC Ondersteuning 32G) |
| Audio-uitgang | Stereo |
| RTC | Ondersteuning |
| Video-uitgang | Ondersteuning LVDS, MIPI Video Output Hoogste uitgangsdefinitie: 1920X1200 |
| Naam | Android Development Board |
|---|---|
| Merk | Juwelen |
| Seriële poort | Ondersteuning TTL en RS232 |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| Geheugen | 2G/ 4G LPDDR3 optie |
| Productnaam | Kosteneffectief Allwinner A133 Android Moederbord SOM Embedded System on Module Arm Pcb Single Board |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A53 processor met een kloksnelheid van 1,6 GHz. |
| GPU's | IMG PowerVR GE8300, ondersteunt OpenGL ES 3.2Vulkan 1.1, en OpenCL 1.2. |
| Geheugen | Ondersteunt 1G/2G/4G DDR4-opties. |
| Bewaarplaats | eMMC-opslag met optionele capaciteiten van 16G-128G. |
| Productnaam | Pos moederbord RK3568 |
|---|---|
| USB -interface | USB HOST/OTG |
| Os | Android 11/Linux Ubuntu |
| Seriële poort | Ondersteuning TTL、RS232 |
| PCB -maat | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Verwerker | PX30 Maximale frequentie 1,4 GHz |
|---|---|
| Camerainterface | 1x MIPI-CSI camera-interface |
| Type geheugenkaart | Ondersteuning van TF CARD --- Maximale 32G schijf. |
| Ram | 1G DDR3 ((maxium Ondersteuning 2GB) |
| HDMI_OUT | Ondersteuning |
| Productnaam | Android RK3288 Pos Moederbord Ontwikkeling Linux Board Lvds Pcba Manufacture Rockchip PX30 Custom Mo |
|---|---|
| CPU | quad-core ARM CORTEX-A17 kernprocessor |
| GPU | ARM MAIL-T764 grafische processor |
| Geheugen | 2.2G DDR3 of 4G DDR3 |
| Opslag | 3.8G ~ 64G voor optie ((open board standaard is 8G) |
| Productnaam | Geïntegreerd systeemhoofdbord |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, tot 2,0 GHz) |
| GPU | ARM G52 2EE ondersteunt geavanceerde grafische API's (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) voor gebruikersinte |
| NPU | 1 TOPS AI-versneller ️ Mogelijk maakt lichtgewicht rand AI-taken (bijvoorbeeld objectdetectie, spraa |
| Geheugen | 2 GB/4 GB/8GB DDR4 - schaalbaar voor lichtgewicht naar matige werklast. |
| Stroomvoorziening | DC5V/3A-invoer; 3,7V-lithiumbatterie |
|---|---|
| PCB-grootte | 112 mm × 100,5 mm × 1,2 mm |
| Hoofdic | RK3399 maximale frequentie 2,0 GHz |
| Netwerk | Ondersteuning van 10MHZ/100MHZ/1000MHZ LAN en 2.4G/5G draadloos WIFI |
| Audio-uitgang | Stereo |