| GPU's | ARM G52 2EE Ondersteunt OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
|---|---|
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Temperatuur | -20°- 80°C |
| Bedrijfsvoering | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Processortype | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 processor, maximale frequentie 2.0GHz |
| Productnaam | 1TOPS NPU POS-moederbord met PCIE-SIM-kaart-uitbreidingsslots en DC12V-24V-invoervoeding JLD-P01 |
|---|---|
| Uitbreidingsgroeven | TF-kaart, PCIE SIM-kaart |
| Processortype | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 processor, maximale frequentie 2.0GHz |
| Audio-uitgang | Stereo, ondersteunt Dolby Sound Effect |
| SPI | Ondersteuning |
| Productnaam | 10.1 inch Display Control Board Vending Machine Moederbord Met Touchscreen En HD-MI Uitgang JLD076 |
|---|---|
| Camera | MIPI/USB-camera |
| HDMI | HMDI-uitgang |
| Video-uitgang | Ondersteunt LVDS, EDP en HDMI Video Output en de hoogste resolutie 3840x2160. |
| RTC | Ondersteuning van klokgeheugen wanneer het is uitgeschakeld, ondersteuning van automatische herstart |
| Geheugen | Optie 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| TP | I2C/USB-interface TP |
| Het Type van geheugenkaart | TF-kaart |
| PCB Grootte | 100mm*80mm |
| Stroomvoorziening | DC12V3A-invoer |
| Naam | Rk3399 industriële arm moederbord |
|---|---|
| CPU | RK3399 |
| Ethernet | 10/100/1000m |
| Camera | Ondersteuning MIPI Camera |
| RTC | Ondersteuning van het power-off klokgeheugen, automatisch vermogen aan en uit |
| Naam | Ingebouwde Linux-kaart JLD-F03 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 processor, met een hoogste frequentie van 2,0 GHz |
| GPU | ARM G52 2EE |
| USB -interface | USB3.0 HOST/OTG |
| PCB-grootte | 122 mm*75 mm |
| Productnaam | Ingebed digitaal signagebord |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| USB -interface | USB3.0 HOST/OTG |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Type | Meerlagige PCB |
| Ethernet | Ondersteuning 100MHz |
|---|---|
| Os | Android |
| Wifi | 2.4G Draadloze wifi internettoegang |
| EMMC | 16G/32G/64G optie |
| GPU | Mali-T764 |
| Product name | Interactive Touch Screen Android Motherboard |
|---|---|
| PCB size | 140mm*91mm*1.6mm |
| RTC | Support power-off clock memory and automatic power on and off |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| Productnaam | RK3576 Pos-moederbord |
|---|---|
| GPU | ARM Mali-G52 MC3 |
| Audio-uitvoer | Stereo, met Dolby-geluid |
| Camera | usb camera |
| Sollicitatie | POS-machine, ai elektronische weegschaal, etc. |