| Πίνακας επεξεργασίας | ARM G52 2EE Υποστήριξη OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
|---|---|
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Θερμοκρασία | -20°- 80°C |
| ΕΣ | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Τύπος επεξεργαστή | RK3568 Quad-core 64-bit επεξεργαστής Cortex-A55, μέγιστη συχνότητα 2.0GHz |
| Ονομασία του προϊόντος | 1TOPS NPU POS Μητρική Πίνακα με PCIE SIM κάρτες επέκτασης Slots και DC12V-24V εισροής τροφοδοσίας ρε |
|---|---|
| Αυλακώσεις επέκτασης | Κάρτα TF, Κάρτα SIM PCIE |
| Τύπος επεξεργαστή | RK3568 Quad-core 64-bit επεξεργαστής Cortex-A55, μέγιστη συχνότητα 2.0GHz |
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο, υποστήριξη Dolby ηχητικό αποτέλεσμα |
| ΠΕΠ | Υποστήριξη |
| Ονομασία του προϊόντος | 10.1 ιντσών πίνακα ελέγχου οθόνης μητρική πλακέτα αυτοκινήτου με οθόνη αφής και έξοδο HD-MI JLD076 |
|---|---|
| Κάμερα | Καμερα MIPI/USB |
| HDMI | Έκδοση HMDI |
| Έξοδος βίντεο | Υποστηρίζει LVDS, EDP και HDMI βίντεο έξοδο και την υψηλότερη ανάλυση 3840x2160. |
| RTC | Υποστήριξη της μνήμης ρολογιού όταν είναι απενεργοποιημένη, υποστήριξη της αυτόματης επανεκκίνησης κ |
| Μνήμη | Επιλογή 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| tp | Εφαρμογή των προδιαγραφών |
| Τύπος καρτών μνήμης | Κάρτα TF |
| Μέγεθος PCB | 100mm*80mm |
| Τροφοδοσία ρεύματος | Εισαγωγή DC12V3A |
| Ονομα | RK3399 Βιομηχανική μητρική πλακέτα |
|---|---|
| CPU | RK3399 |
| Ethernet | 10/100/1000m |
| Κάμερα | Υποστήριξη κάμερας MIPI |
| RTC | Υποστήριξη μνήμης ρολογιού power-off , Αυτόματη ισχύ |
| Ονομα | Ενσωματωμένη πλακέτα Linux JLD-F03 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit επεξεργαστής Cortex-A55, με υψηλότερη συχνότητα 2,0GHz |
| GPU | ΑΡΜ G52 2EE |
| Διεπαφή USB | USB3.0 HOST/OTG |
| Μέγεθος PCB | 122 mm*75 mm |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένος πίνακας ψηφιακής σήμανσης |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Διεπαφή USB | USB3.0 HOST/OTG |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
| Ethernet | Υποστήριξη 100MHz |
|---|---|
| Λειτουργικός | Android |
| Wi-Fi | 2.4G ασύρματη πρόσβαση στο Διαδίκτυο WiFi |
| EMMC | Επιλογή 16G/32G/64G |
| GPU | Mali-t764 |
| Product name | Interactive Touch Screen Android Motherboard |
|---|---|
| PCB size | 140mm*91mm*1.6mm |
| RTC | Support power-off clock memory and automatic power on and off |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| Όνομα προϊόντος | Μητρική πλακέτα RK3576 Pos |
|---|---|
| GPU | ARM Mali-G52 MC3 |
| Έξοδος ήχου | Στερεοφωνικό, με ήχο Dolby |
| Κάμερα | usb κάμερα |
| Εφαρμογή | Μηχανή POS, ηλεκτρονική ζυγαριά κλπ. |