| GPU | ARM G52 2EE Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
|---|---|
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Temperature | -20°- 80℃ |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Processor Type | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, Maximum Frequency 2.0GHz |
| Product Name | 1TOPS NPU POS Motherboard With PCIE SIM Card Expansion Slots And DC12V-24V Input Power Supply JLD-P01 |
|---|---|
| Expansion Slots | TF Card, PCIE SIM Card |
| Processor Type | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, Maximum Frequency 2.0GHz |
| Audio Output | Stereo, Support Dolby Sound Effect |
| SPI | Support |
| Product Name | 10.1 Inch Display Control Board Vending Machine Motherboard With Touchscreen And HD-MI Output JLD076 |
|---|---|
| Camera | MIPI/USB Camera |
| HDMI | HMDI Output |
| Video Output | Support LVDS, EDP And HDMI Video Output And The Highest Resolution 3840X2160. |
| RTC | Support Clock Memory When It Is Power Off, Support Automatic Restart And Shut Down. |
| Memory | 2G/4G LPDDR3 Option |
|---|---|
| TP | I2C /USB Interface TP |
| Memory Card Type | TF-CARD |
| PCB Size | 100mm*80mm |
| Power Supply | DC12V3A Input |
| Name | RK3399 Industrial ARM Motherboard |
|---|---|
| CPU | RK3399 |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Camera | Support MIPI Camera |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Name | Embedded Linux Board JLD-F03 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor, With The Highest Frequency Of 2.0GHz |
| GPU | ARM G52 2EE |
| USB Interface | USB3.0 HOST/OTG |
| PCB Size | 122mm*75mm |
| Product Name | Embedded Digital Signage Board |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| USB Interface | USB3.0 HOST/OTG |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Type | Multilayer Pcb |
| Ethernet | Support 100MHZ |
|---|---|
| OS | ANDROID |
| Wi-Fi | 2.4G Wireless WIFI Internet Access |
| EMMC | 16G/32G/64G Option |
| GPU | Mali-T764 |
| Product Name | Interactive Touch Screen Android Motherboard |
|---|---|
| PCB Size | 140mm*91mm*1.6mm |
| RTC | Support Power-off Clock Memory And Automatic Power On And Off |
| Application | Commercial Display |
| OEM | Welcome |
| Product Name | RK3576 Pos Motherboard |
|---|---|
| GPU | ARM Mali-G52 MC3 |
| Audio Output | Stereo, With Dolby Sound |
| Camera | USB Camera |
| Application | POS Machine, Ai Electronic Scale, Etc |