| Voeding | DC12V3A-ingang |
|---|---|
| EMMC | Optie 16G-128G |
| PCB-grootte | 100 mm * 80 mm |
| Wifi | 2.4G/5G wifi BT |
| USB -interface | Interne USB 2.0 (7 pc's), externe USB 2.0 (1 pc), externe OTG (1 pc) |
| Camera | To Support A USB Camera |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR4 Optional |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch Function |
| Operating System | ANDROID11, Ubuntu20.04, Etc |
| USB Interface | USB 3.0 HOST / OTG |
| Type | Multilayer PCB |
|---|---|
| Materiaal | RF4 |
| De laag | 4 |
| PCB-grootte | 140 mm*91 mm*1,6 mm |
| Bedrijfsvoering | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Bedrijfsvoering | Android7.1 |
|---|---|
| RTC | Ondersteunt klokgeheugen wanneer het is uitgeschakeld, ondersteunt automatisch opnieuw starten en ui |
| Aanraakpaneel | Ondersteuning van een capacitieve touchscreen met meerdere punten. |
| Stroomvoorziening | DC5V/3A-invoer; 3,7V-lithiumbatterie |
| Ram | 2G / 4G lPDDR4 |
| Sollicitatie | POS-machine, ai elektronische weegschaal, etc. |
|---|---|
| Merk | Juwelen |
| OEM | Steun |
| Draadloos netwerk | 2.4G/5G wifi BT |
| Os | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Naam | Android Development Board |
|---|---|
| Merk | Juwelen |
| Seriële poort | Ondersteuning TTL en RS232 |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| Geheugen | 2G/ 4G LPDDR3 optie |
| Bedrijfsvoering | Android 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| Stroomvoorziening | DC12V3A-invoer |
| PCB-grootte | 140 mm*91 mm*1,6 mm |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| eMMC | Optie 16G-128G |
| Geheugen | 2G/4G/8G DDR4-optie |
|---|---|
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Reekspoort | 4 In totaal, soorten Optie,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Camera | usb camera |
| Bedrijfsvoering | Android 11/Linux Ubuntu |
| Geheugen | Optie 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| Wifi | 2.4G Draadloze wifi internettoegang |
| Os | Android |
| EMMC | Optie 16G-128G |
| USB -interface | Interne USB 2.0 (7 pc's), externe USB 2.0 (1 pc), externe OTG (1 pc) |
| OEM | Steun |
|---|---|
| Draadloos netwerk | 2.4G/5G wifi BT |
| Os | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ethernet | 10/100/1000m |
| PCB -maat | 102 mm*146 mm |