| GPU | ARM G52 2EE Destek OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
|---|---|
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Sıcaklık | -20 °- 80 ℃ |
| işletim sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| işlemci tipi | RK3568 dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, maksimum frekans 2.0GHz |
| Ürün Adı | PCIE SIM Kart Genişleme Yuvaları ve DC12V-24V Giriş Güç Kaynağı JLD-P01 |
|---|---|
| Genişleme yuvaları | TF kartı, pcie sim kartı |
| işlemci tipi | RK3568 dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, maksimum frekans 2.0GHz |
| Ses çıkışı | Stereo, Destek Dolby Sound Effect |
| SPI | Destek |
| Ürün Adı | 10.1 inç Ekran Kontrol Kartı Verins Makine Anakart Dokunmatik Ekran ve HD-MI Çıktı JLD076 |
|---|---|
| Kamera. | MIPI/USB kamera |
| HDMI | HMDI çıkışı |
| Video çıkışı | Destek LVD'leri, EDP ve HDMI video çıkışı ve en yüksek çözünürlük 3840x2160. |
| RTC | Güç kapalıyken saat belleğini destekleyin, otomatik yeniden başlatmayı destekleyin ve kapatın. |
| Hafıza | 2G/4G LPDDR3 seçeneği |
|---|---|
| Tp | I2C /USB arayüzü TP |
| Hafıza Kartı Tipi | TF kart |
| PCB boyutu | 100mm*80mm |
| Güç kaynağı | Dc12v3a girişi |
| İsim | RK3399 Endüstriyel kol anakart |
|---|---|
| İşlemci | RK3399 |
| Ethernet | 10/100/1000m |
| Kamera | MIPI Kamerayı Destekleyin |
| RTC | Güç kapalı saat belleğini destekleyin , Otomatik güç açılıp kapalı |
| İsim | Gömülü Linux Kartı JLD-F03 |
|---|---|
| İşlemci | RK3568 Dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci, en yüksek frekans 2,0GHz |
| GPU | ARM G52 2EE |
| USB arayüzü | USB3.0 HOST/OTG |
| PCB Boyutu | 122mm*75mm |
| Ürün Adı | Gömülü Dijital Tabela Panosu |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| USB arayüzü | USB3.0 HOST/OTG |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Tip | Çok katmanlı pcb |
| Ethernet | 100mhz'i destekleyin |
|---|---|
| İşletim sistemi | Android |
| Wifi | 2.4g kablosuz wifi internet erişimi |
| EMMC | 16G/32G/64G seçeneği |
| GPU | Mali-T764 |
| Product name | Interactive Touch Screen Android Motherboard |
|---|---|
| PCB size | 140mm*91mm*1.6mm |
| RTC | Support power-off clock memory and automatic power on and off |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| Ürün adı | RK3576 Pos Anakart |
|---|---|
| GPU | Arm Mali-G52 MC3 |
| Ses Çıkışı | Stereo, Dolby sesli |
| Kamera | Usb kamera |
| Başvuru | POS Makinesi, AI Elektronik Ölçeği, vb. |