| Model | Ingebed ARM-bord voor KIOSK POS-machine |
|---|---|
| Seriële poort | Ondersteuning TTL、RS232 |
| Ethernet | Ondersteuning voor 1000 MHz |
| USB -interface | USB HOST/OTG |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Sleutelwoorden | Mainboard van de POS-machine, RK3576-moederbord, 6T TOPS NPU-bord |
|---|---|
| GPU | ARM Mali-G52 MC3 |
| Type geheugenkaart | TF-kaart |
| PCB -maat | 102 mm*146 mm |
| Aanraakscherm | I2C en USB -interface Touchscreen |
| USB -interface | USB HOST/OTG |
|---|---|
| Camera | Ondersteuning van USB-camera |
| Stroomvoorziening | DC12V3A -invoer |
| RTC | Ondersteuning van het power-off klokgeheugen, automatisch vermogen aan en uit |
| Ethernet | 10/100m |
| Model nr. | JLD-A06 |
|---|---|
| EMMC | 16g/32g/64g/128g Facultatief |
| CPU | RK3399 |
| Toepassingsscenario | Commerciële weergave |
| Stroomvoorziening | DC12V3A Input 7,4V Li-ion batterij |
| Product name | Fanless Rockchip RK3288 CPU Android 10.0 Onboard 2GB Memory 8GB ROM Wifi motherboard PCBA JLD076 |
|---|---|
| Memory | 2.2G DDR3 or 4G DDR3 |
| Storage | 3.8G ~64G for option(open board standard is 8G ) |
| Type | Multilayer pcb |
| Material | RF4 |
| Product name | Android 10 Android Embedded Board and Linux Operating System RK3399 Industrial ARM board Support M.2 SSD |
|---|---|
| Cpu | RK3399 Dual Cortex-A72 + Quad Cortex-A53 Size CPU Structure, Maximum Frequency 1.8GHz |
| Internet | RJ45, Support 10M/100M/1000M Ethernet |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Operating System | Android 7.1/Android 10 / Linux |
| Product | Linux Embedded Board |
|---|---|
| GPIO | Steun |
| Garantie | 1 jaar |
| Lcd-grootte optioneel | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 enz. |
| USB -interface | USB3.0 X2 USB2.0*4 |
| Productnaam | Linux Embedded Board |
|---|---|
| CPU | RK3288 Quad-core Cortex-A17 architectuur, en de hoogste frequentie van de quad-core is 1,8 GHZ |
| Audio-uitvoer | stereo, ondersteunt de sociale geluidseffecten |
| EMMC-capaciteit | 8G/16G/32G/64G/128G Opties |
| Ondersteuning van geheugenkaart | TF-kaart tot 32G |
| Naam | Ingebouwde ARM-kaart voor zelfbedieningsterminal |
|---|---|
| USB -interface | USB HOST/OTG |
| Ethernet | Ondersteuning voor 1000 MHz |
| Laag | 4 |
| PCB-grootte | 146 mm*102 mm*1,6 mm |
| Productnaam | Ingebouwde ARM-kaart JLD-P03 |
|---|---|
| Draadloos netwerk | 2.4G/5G draadloos WiFi-internettoegang |
| Besturingssysteem | Android 11/Linux Ubuntu |
| Opslag | 16GB-128 GB EMMC + TF-Card-Betrouwbare opslag voor OS, apps en logboeken. |
| Besturingssysteem | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |