| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE پشتیبانی OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
|---|---|
| شبکه محلی کابلی | 10/100/1000M |
| دما | -20 درجه- 80 |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| نوع پردازنده | پردازنده چهار هسته ای 64 بیتی Cortex-A55 RK3568 ، حداکثر فرکانس 2.0GHz |
| نام محصول | مادربرد 1TOPS NPU POS با اسلات انبساط سیم کارت PCIE و منبع تغذیه ورودی DC12V-24V JLD-P01 |
|---|---|
| شکاف های توسعه | کارت TF ، سیم کارت PCIE |
| نوع پردازنده | پردازنده چهار هسته ای 64 بیتی Cortex-A55 RK3568 ، حداکثر فرکانس 2.0GHz |
| خروجی صدا | استریو ، از اثر صوتی Dolby پشتیبانی کنید |
| SPI | حمایت |
| نام محصول | 10.1 اینچ صفحه نمایش کنترل صفحه نمایش مادربرد با صفحه لمسی و خروجی HD-MI JLD076 |
|---|---|
| دوربین | دوربین MIPI/USB |
| HDMI | خروجی HMDI |
| خروجی تصویری | پشتیبانی از LVDS ، EDP و HDMI ویدیویی و بالاترین وضوح 3840x2160. |
| RTC | حافظه ساعت را هنگام خاموش کردن ، پشتیبانی از راه اندازی مجدد خودکار و خاموش کنید. |
| حافظه | گزینه 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| tp | رابط I2C / USB TP |
| نوع کارت حافظه | کارتن |
| اندازه PCB | 100mm*80mm |
| منبع برق | ورودی DC12V3A |
| نام | مادربرد بازوی صنعتی RK3399 |
|---|---|
| CPU | RK3399 |
| اترنت | 10/100/1000 متر |
| دوربین | از دوربین MIPI پشتیبانی کنید |
| RTC | پشتیبانی از حافظه ساعت خاموش , قدرت اتوماتیک روشن و خاموش |
| نام | برد لینوکس جاسازی شده JLD-F03 |
|---|---|
| CPU | پردازنده RK3568 Quad-core 64-bit Cortex-A55، با بالاترین فرکانس 2.0GHz |
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE |
| رابط USB | USB3.0 HOST/OTG |
| اندازه PCB | 122mm*75mm |
| نام محصول | تابلوی تابلوهای دیجیتال جاسازی شده |
|---|---|
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| رابط USB | USB3.0 HOST/OTG |
| رام | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| تایپ کنید | PCB چند لایه |
| اترنت | پشتیبانی از 100 مگاهرتز |
|---|---|
| پیش روی | اندرویدی |
| دنباله دار | 2.4 گرم دسترسی به اینترنت بی سیم به اینترنت |
| منزوی | گزینه 16G/32G/64G |
| GPU | MALI-T764 |
| Product name | Interactive Touch Screen Android Motherboard |
|---|---|
| PCB size | 140mm*91mm*1.6mm |
| RTC | Support power-off clock memory and automatic power on and off |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| نام محصول | مادربرد RK3576 Pos |
|---|---|
| GPU | ARM MALI-G52 MC3 |
| خروجی صدا | استریو، با صدای دالبی |
| دوربین | دوربین USB |
| برنامه | دستگاه POS ، مقیاس الکترونیکی هوش مصنوعی و غیره |