| Όνομα προϊόντος | JLD-F02 Μητρική Πίνακα για Σύστημα Παρακολούθησης |
|---|---|
| GPU | Πίνακας επεξεργασίας Mali-T764, υποστήριξη AFBC (συμπίεση απόφραξης καρέ), ενσωματωμένο υλικό 2D επι |
| Διαφορετική οθόνη διπλής οθόνης | Υποστήριξη |
| Ικανότητα EMMC | 8G/16G/32G/64G/128G Επιλογές |
| Υποστήριξη κάρτας μνήμης | Κάρτα TF έως 32G |
| Διασύνδεση ήχου | 3.5mm ακουστικά jack, 2P2.0 μικροφώνου διεπαφής, 4P2.0 ομιλητής διεπαφής |
|---|---|
| Γραμμή του φαραγγιού | Διατίθενται συνολικά 5 τύποι, TTL (0-6), RS232 (0-6), RS485 (1) |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Εισαγωγή DC12V |
| Μέγεθος PCB | 102 mm*146 mm |
| Οθόνη αφής | Οθόνη αφής I2C και USB Interface |
| Όνομα προϊόντος | Motherboard Kiosk Module |
|---|---|
| CPU | RK3568 |
| TP | I2C /Διασύνδεση USB TP |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| Όνομα προϊόντος | Motherboard Kiosk Module |
|---|---|
| CPU | RK3568 |
| TP | I2C /Διασύνδεση USB TP |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| Μοντέλο | JLD-P01 |
|---|---|
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
| Υλικό | Rf4 |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| Όνομα προϊόντος | Διαφήμιση προβολής προβολής |
|---|---|
| Προσαρμοστική θερμοκρασία | -20°-80℃ |
| Τροφοδοτικό | Είσοδος DC12V3A |
| Διεπαφή USB 4G | Ενσωματωμένες υποδοχές USB 2.0 (4), εξωτερικός κεντρικός υπολογιστής USB 3.0 (1) |
| TP | Οθόνη αφής I2C και USB Interface |
| Όνομα προϊόντος | Pos Embedded ARM Mainboard |
|---|---|
| Διεπαφή USB | Ενσωματωμένες υποδοχές USB 2.0 (4 τμχ), εξωτερική USB 3.0 (1 τεμ.) 2.0 (2 τεμ.) OTG (1 τεμ.) |
| Σειριακή θύρα | 5 συνολικά, προαιρετικοί τύποι, TTL (1-5 τμχ), RS232 (0-4 τμχ) |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm |
| Όνομα προϊόντος | Rockchip RK3568 Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Έξοδος βίντεο | υποστήριξη εξόδου βίντεο μορφής LVDS, EDP, MIPI |
| OEM/ ODM | υποστήριξη |
| GPU | ΜΑΛΙ-G52GPU |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ethernet | 10/100/1000M |
|---|---|
| PCB Size | 170mm*170mm |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Display | Support LVDS(dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα ARM |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων | Στοκ |
| Εφαρμογή | ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ Μηχάνημα POS |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm |