| Product Name | JLD-F02 Motherboard For Attendance System |
|---|---|
| GPU | Mali-T764 GPU, Support AFBC (frame Buffer Compression), Embedded High-performance 2D Acceleration Hardware |
| Dual-screen Different Display | Support |
| EMMC Capacity | 8G/16G/32G/64G/ 128G Options |
| Memory Card Support | TF Card Up To 32G |
| Audio Interface | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
|---|---|
| Gorge Line | A Total Of 5 Types Are Available, TTL (0-6), RS232 (0-6), RS485 (1) |
| Power Supply Mode | DC12V Input |
| PCB Size | 102mm*146mm |
| Touch Screen | I2C And USB Interface Touch Screen |
| Product Name | Kiosk Module Motherboard |
|---|---|
| CPU | RK3568 |
| TP | I2C /USB Interface TP |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Product Name | Kiosk Module Motherboard |
|---|---|
| CPU | RK3568 |
| TP | I2C /USB Interface TP |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Model | JLD-P01 |
|---|---|
| Type | Multilayer Pcb |
| Material | RF4 |
| Layer | 4 |
| PCB Size | 146mm*102mm*1.6mm |
| Product Name | Advertising Display Board |
|---|---|
| Adaptive Temperature | -20°-80℃ |
| Power Supply | DC12V3A Input |
| USB Interface 4G | Built-in USB 2.0 Sockets (4), External USB 3.0 HOST (1), External OTG (1) Supports PCIE 4G Function Modules |
| TP | I2C And USB Interface Touch Screen |
| Product Name | Pos Embedded ARM Mainboard |
|---|---|
| USB Interface | Built-in USB 2.0 Sockets (4 Pcs), External USB 3.0 (1 Pce) 2.0 (2 Pcs) OTG (1 Pce) |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types, TTL (1-5 Pcs), RS232 (0-4 Pcs) |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |
| Product Name | Rockchip RK3568 Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Video Output | Support LVDS, EDP, MIPI Format Video Output |
| OEM/ ODM | Support |
| GPU | Mali-G52GPU |
| OS | ANDROID 11/ Linux Ubuntu |
| Ethernet | 10/100/1000M |
|---|---|
| PCB Size | 170mm*170mm |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Display | Support LVDS(dual 8),EDP,MIPI,HDMI,VGA |
| Product Name | Embedded ARM Motherboard |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Application | POS Machine KIOSK |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |