| Ασύρματος | 2.4g/5g WiFi Bt |
|---|---|
| Κάρτα Μνήμης | Κάρτα TF |
| Πίνακας αφής | Πίνακα αφής I2C και θύρα USB |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Μνήμη | 2G/4G/8G DDR4 Προαιρετικά |
| Product Name | 5Sets Of Serial Ports Industrial ARM Board with EDP Screen Interface and Display Port LVDS Support 1920*1080P Resolution JLD-A06 |
|---|---|
| Audio port | 3.5mm Headphone Jack, 3.5mm Microphone Jack, 2P2.54 Speaker Jack*2 |
| Wifi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Edp Screen Interface | Support Resolution 1920*1080P |
| Camera | Support MIPI Camera |
| Τμηματικοί λιμένες | TTL (1-7 PCs), RS232 (0-6 PCs), RS485 ((0-2 PCs) |
|---|---|
| Επεξεργαστής | Τετραπυρη 64bit επεξεργαστής Cortex-A55 |
| Εθνική ΕΤΑ | 1TOPS |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Ονομασία προϊόντος | αρρενωπή μητρική κάρτα |
| Product Name | RK3399 Android Industrial ARM Board with RTC Support |
|---|---|
| Rom | 16G-128G option |
| Ram | 2GB/4GB/6GB LPDDR4 Option |
| Edp Screen Interface | Support Resolution 1920*1080P |
| Display Port | HDMI, MIPI, EDP, LVDS, |
| Όνομα προϊόντος | RK3568 Linux Embedded Board |
|---|---|
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 140 χμ x 91 χμ |
| Έξοδος βίντεο | Επεξεργασία βίντεο σε μορφή EDP (2560 * 1440), MIPI |
| Σταθερή παροχή ενέργειας | Συνεχή 12V / 3A εισροή |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένος πίνακας ψηφιακής σήμανσης |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Διεπαφή USB | USB3.0 HOST/OTG |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
| Όνομα προϊόντος | Μητρική πλακέτα Linux |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 146mm*70mm*1.6mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού απενεργοποίησης, υποστηρίζει αυτόματη εναλλαγή |
| Κάμερα | Κάμερα USB |
| Όνομα προϊόντος | ενσωματωμένη μητρική πλακέτα Linux |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Υποστήριξη OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Ethernet | 10/100/1000m |
| Μέγεθος PCB | 158mm*95mm*1,5mm |
| Μοντέλο | JLD-A09 |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη πλακέτα ARM PCB |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων | Στοκ |
| Εφαρμογή | ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ Μηχάνημα POS |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm |
| Υποστήριξη Bluetooth | 4.0/4.2/5.0 |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 164mm*100mm*1.6mm |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android 7.1 |
| Φλας | 8G-64G EMMC (υψηλότερη υποστήριξη 128G) |
| Συχνές ερωτήσεις | Ετικέτα: JEWELLED, αριθμός μοντέλου: JLDA06, κατασκευασμένο στην Κίνα, ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας |