| Product name | Rockchip Rk3588 Industrial ARM Board Octo Core Android 12 IOT AI Dual Lan 8K DB H-DMI LVDS RS232 RS485 Mini Smart Motherboard |
|---|---|
| Memory card type | TF-CARD |
| Power supply | DC12V Input |
| Audio port | 3.5mm Headphone Jack, 2P2.0 Microphone Interface, 4P2.0 Speaker Interface |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| Δίκτυο | Υποστήριξη 10 MHZ / 100MHZ1000MHZ Σύρματη και 2.4G ασύρματη πρόσβαση στο Internet WIFI |
|---|---|
| Μνήμη | 2G / 4G / 8G DDR 4 Προαιρετικό (Standard Public Version) |
| Έξοδος βίντεο | Υποστήριξη LVDS (διπλή 8,1920 * 1080), EDP (2560 * 1440) και έξοδος βίντεο σε μορφή MIPI |
| μνήμη flash | 16G έως 64G Προαιρετικό (πρότυπο 16G) |
| Μέγεθος PCB | 158 χιλιοστά Χ 95 χιλιοστά |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη πλακέτα ARM JLD-P03 |
|---|---|
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4G/5G ασύρματη πρόσβαση στο Διαδίκτυο WIFI |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 11/Linux Ubuntu |
| Αποθήκευση | 16GB-128GB EMMC + TF-Card-Αξιόπιστη αποθήκευση για λειτουργικό σύστημα, εφαρμογές και αρχεία καταγρα |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| ΕΣ | Ανδροειδές 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εισαγωγή DC12V3A |
| Μέγεθος PCB | 140mm*91mm*1.6mm |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| eMMC | Επιλογή 16G-128G |
| Αρμονία | Συνδυασμός με διάφορα μηχανήματα πωλήσεων |
|---|---|
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth |
| Κάμερα | Καμερα MIPI/USB |
| Ρθουσών | RS232/TTL*8 |
| Προσαρμοστική θερμοκρασία | -20 - 80 βαθμοί Κελσίου. |
| ΕΣ | Ανδροειδές 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| eMMC | 16G έως 128G Προαιρετικά |
| Εμφάνιση | Υποστήριξη LVDS,EDP,MIPI |
| Εθνική ΕΤΑ | 1TOPS |
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο, υποστήριξη Dolby ηχητικό αποτέλεσμα |
| Ονομασία | Διαφημιστική Μητρική Πίνακα Ψηφιακής Σίνατζ |
|---|---|
| Προσαρμόστε το λογότυπο | Υποστήριξη κατά την κατασκευή PCB |
| Λέξη-κλειδί | αρρενωπή μητρική κάρτα |
| Εισφορά ισχύος | Εισαγωγή DC12V |
| διπλή οθόνη | Δεν υποστηρίζω |
| Λέξεις κλειδιά | Κύρια πλακέτα μηχανής POS, μητρική πλακέτα RK3576, πλακέτα NPU 6T TOPS |
|---|---|
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού σε κατάσταση απενεργοποίησης και αυτόματη ενεργοποίηση/απενεργοποίηση |
| Κάμερα | usb κάμερα |
| Μέγεθος PCB | 102 mm*146 mm |
| Εικόνα αφής | Εικονική οθόνη I2C και διεπαφής USB |
| Product Name | 2GB/4GB/6GB LPDDR4 Option Industrial ARM Board with External USB 2.0 2 3.0 1 OTG 1 and Temperature Range -20° to 80C |
|---|---|
| Rom | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB Optional |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Power supply | DC12V3A Input 7.4V Li-ion Battery |
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ονομα | Συμβούλιο ανάπτυξης Android |
|---|---|
| Μάρκα | Κόσμημα |
| Σειριακή θύρα | Υποστήριξη TTL και RS232 |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| Μνήμη | Επιλογή 2G/ 4G LPDDR3 |