| Όνομα προϊόντος | Μητρική πλακέτα Rockchip RK3566 Embedded System |
|---|---|
| Οθόνη αφής | υποστηρίζει διεπαφή I2C ιντσών και διασύνδεση USB πολλαπλής αφής χωρητική οθόνη αφής |
| RT | Ναί |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Διασύνδεση USB | USB3.0 HOST/OTG |
| Ονομασία του προϊόντος | Πολλαπλή διεπαφή RK3568 Industrial ARM Board με διπλό Gigabit Lan συμβατό με Android 11 και Linux JL |
|---|---|
| ΕΣ | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -20°C έως 80°C |
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
| Υλικό | RF4 |
| Δίκτυο | Υποστήριξη 10MHZ/100MHZ και 2.4G/5G ασύρματης WIFI |
|---|---|
| Flash μνήμης | 4G NANDFLASH Υψηλότερη υποστήριξη 16G NANDFLASH ((EMMC Υποστήριξη 32G) |
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο |
| RTC | Υποστήριξη |
| Έξοδος βίντεο | Υποστήριξη LVDS, MIPI Video Output Αύξητος ορισμός εξόδου: 1920X1200 |
| Ονομα | Συμβούλιο ανάπτυξης Android |
|---|---|
| Μάρκα | Κόσμημα |
| Σειριακή θύρα | Υποστήριξη TTL και RS232 |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| Μνήμη | Επιλογή 2G/ 4G LPDDR3 |
| Όνομα Προϊόντος | Κόστος Αποτελεσματική Allwinner A133 Android Motherboard SOM Εγκατεστημένο Σύστημα στο Μονούλο Arm P |
|---|---|
| CPU | Πρωτογενής επεξεργαστής Cortex-A53 με ταχύτητα ρολογιού 1,6GHz. |
| Πίνακας επεξεργασίας | IMG PowerVR GE8300, που υποστηρίζει το OpenGL ES 3.2Βούλκαν 1.1, και OpenCL 1.2. |
| Μνήμη | Υποστηρίζει επιλογές 1G/2G/4G DDR4. |
| Αποθήκευση | Μνημείο eMMC με προαιρετικές χωρητικότητες 16G-128G. |
| Όνομα προϊόντος | POS Μητρική πλακέτα RK3568 |
|---|---|
| Διεπαφή USB | USB HOST/OTG |
| Λειτουργικός | Android 11/Linux Ubuntu |
| Σειριακή θύρα | Υποστήριξη TTL、RS232 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| Επεξεργαστής | PX30 Μέγιστη συχνότητα1.4GHz |
|---|---|
| Διεπαφή καμερών | 1x Διασύνδεση κάμερας MIPI-CSI |
| Τύποι κάρτας μνήμης | Υποστήριξη TF CARD --- υψηλότερος δίσκος 32G. |
| Ραμ | 1G DDR3 (μεγιστή υποστήριξη 2GB) |
| HDMI_OUT | Υποστήριξη |
| Όνομα προϊόντος | Android RK3288 Pos Μητρική Πίνακα Ανάπτυξη Linux Board Lvds Pcba Κατασκευή Rockchip PX30 Custom Μητρ |
|---|---|
| CPU | τετραπλής πυρήνας ARM CORTEX-A17 core processor |
| GPU | Επεξεργαστής γραφικών ARM MAIL-T764 |
| Μνήμη | 2.2G DDR3 ή 4G DDR3 |
| Αποθήκευση | 3.8G ~ 64G για επιλογή (το ανοικτό πρότυπο είναι 8G) |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη κύρια πλακέτα συστήματος |
|---|---|
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, έως 2.0GHz) ∆ Επαρκής πολλαπλή εργασία για ενσωματωμένα φορτία εργασί |
| GPU | Το ARM G52 2EE υποστηρίζει προηγμένα γραφικά API (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) για χρήστες και οθόνες. |
| NPU | 1 Επιταχυντής Τεχνητής Νοημοσύνης TOPS Ενεργοποιεί ελαφριές εργασίες τεχνητής νοημοσύνης (π.χ. ανί |
| Μνήμη | 2GB/4GB/8GB DDR4 - κλιμακωτό για ελαφρύ έως μέτριο φόρτο εργασίας. |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC5V/3A εισροή· μπαταρία λιθίου 3,7V |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 112mmX100.5mmX1.2mm |
| Κύριο ολοκληρωμένο κύκλωμα | RK3399 μέγιστη συχνότητα 2,0 GHZ |
| Δίκτυο | Υποστήριξη 10MHZ/100MHZ/1000MHZ LAN και 2.4G/5G ασύρματο WIFI |
| Έκδοση ήχου | Στερεόφωνο |