| بی سیم | 2.4G/5G WiFi Bt |
|---|---|
| کارت حافظه | کارتن |
| پنل لمسی | پانل لمسی پورت I2C و USB |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| حافظه | 2G/4G/8G DDR4 برای گزینه |
| Product Name | 5Sets Of Serial Ports Industrial ARM Board with EDP Screen Interface and Display Port LVDS Support 1920*1080P Resolution JLD-A06 |
|---|---|
| Audio port | 3.5mm Headphone Jack, 3.5mm Microphone Jack, 2P2.54 Speaker Jack*2 |
| Wifi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Edp Screen Interface | Support Resolution 1920*1080P |
| Camera | Support MIPI Camera |
| پورت های سریال | TTL (1-7 رایانه شخصی) ، RS232 (0-6 pcs) ، RS485 (0-2 رایانه شخصی) |
|---|---|
| پردازنده | پردازنده چهار هسته ای 64 بیتی Cortex-A55 |
| NPU | 1 تن |
| ROM | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| نام محصول | مادربرد اندروید |
| Product Name | RK3399 Android Industrial ARM Board with RTC Support |
|---|---|
| Rom | 16G-128G option |
| Ram | 2GB/4GB/6GB LPDDR4 Option |
| Edp Screen Interface | Support Resolution 1920*1080P |
| Display Port | HDMI, MIPI, EDP, LVDS, |
| نام محصول | RK3568 Linux Embedded Board (بورد جاسازی شده لینوکس) |
|---|---|
| لایه | 4 |
| اندازه PCB | 140 میلی متر x 91mm |
| خروجی ویدیویی | EDP (2560 * 1440) ، خروجی ویدیویی با فرمت MIPI |
| تحویل پایدار برق | ورودی DC 12V / 3A |
| نام محصول | تابلوی تابلوهای دیجیتال جاسازی شده |
|---|---|
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| رابط USB | USB3.0 HOST/OTG |
| رام | 16/32/64/128/256 گیگابایت |
| تایپ کنید | PCB چند لایه |
| نام محصول | مادربرد لینوکس |
|---|---|
| اندازه PCB | 146mm*70mm*1.6mm |
| سیستم عامل | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| RTC | از حافظه ساعت خاموش پشتیبانی کنید ، از سوئیچ خودکار پشتیبانی کنید |
| دوربین | دوربین USB |
| نام محصول | مادربرد Linux جاسازی شده |
|---|---|
| پردازنده گرافیکی | ARM G52 2EE پشتیبانی OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| اترنت | 10/100/1000 متر |
| اندازه PCB | 158mm*95mm*1.5mm |
| مدل | JLD-A09 |
| نام محصول | برد PCB ARM تعبیه شده |
|---|---|
| وضعیت محصولات | سهام |
| برنامه | کیوسک دستگاه پوز |
| سیستم عامل | Android 11/Linux ubuntu |
| اندازه PCB | 125 میلی متر*90 میلی متر |
| پشتیبانی از بلوتوث | 4.0/4.2/5.0 |
|---|---|
| اندازه PCB | 164mm*100mm*1.6mm |
| سیستم عامل | اندروید 7.1 |
| فلاش | 8G-64G EMMC (بالاترین پشتیبانی 128G) |
| سوالات | نام تجاری: نگین ، شماره مدل: JLDA06 ، تولید شده در چین ، حداقل سفارش سفارش: 1 قطعه ، شرایط پرداخت: T |