| Bezprzewodowy | 2,4G/5G WiFi Bt |
|---|---|
| Karta pamięci | TF CARD |
| Panel dotykowy | Panel dotykowy I2C i USB |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Pamięć | 2G/4G/8G DDR4 dla opcji |
| Product Name | 5Sets Of Serial Ports Industrial ARM Board with EDP Screen Interface and Display Port LVDS Support 1920*1080P Resolution JLD-A06 |
|---|---|
| Audio port | 3.5mm Headphone Jack, 3.5mm Microphone Jack, 2P2.54 Speaker Jack*2 |
| Wifi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Edp Screen Interface | Support Resolution 1920*1080P |
| Camera | Support MIPI Camera |
| Porty szeregowe | TTL (1-7 PCS), RS232 (0-6 PCS), RS485 (0-2 PCS) |
|---|---|
| Edytor | Czterordzeniowy 64-bitowy procesor Cortex-A55 |
| NPU | 1tops |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Nazwa produktu | Płyta główna Androida |
| Product Name | RK3399 Android Industrial ARM Board with RTC Support |
|---|---|
| Rom | 16G-128G option |
| Ram | 2GB/4GB/6GB LPDDR4 Option |
| Edp Screen Interface | Support Resolution 1920*1080P |
| Display Port | HDMI, MIPI, EDP, LVDS, |
| Nazwa produktu | RK3568 Linux Embedded Board |
|---|---|
| Warstwa | 4 |
| Rozmiar PCB | 140 mm x 91 mm |
| Wyjście wideo | EDP (2560 * 1440), wyjście wideo z formatu MIPI |
| Stabilna dostawa mocy | Wejście DC 12V / 3A |
| Nazwa produktu | Wbudowana tablica Digital Signage |
|---|---|
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Interfejs USB | USB3.0 HOST/OTG |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Typ | Multilayer PCB |
| Nazwa produktu | Płyta główna Linux |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 146 mm*70 mm*1,6 mm |
| system operacyjny | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| RTC | Obsługuj pamięć zegara zasilania, obsługuj automatyczny przełącznik |
| Kamera | Kamera USB |
| Nazwa produktu | wbudowana płyta główna Linux |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Wsparcie OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0, Vulkan 1.1 |
| Ethernetu | 10/100/1000m |
| Rozmiar PCB | 158 mm*95 mm*1,5 mm |
| Model | JLD-A09 |
| Nazwa produktu | Wbudowana płytka PCB ARM |
|---|---|
| Stan produktów | Magazyn |
| Aplikacja | KIOSK z automatami POS |
| system operacyjny | Android 11/Linux Ubuntu |
| Rozmiar PCB | 125 mm*90 mm |
| obsługa Bluetooth | 4.0/4.2/5.0 |
|---|---|
| Rozmiar PCB | 164 mm*100 mm*1,6 mm |
| System operacyjny | Android7.1 |
| Błysk | 8G-64G EMMC (najwyższe wsparcie 128G) |
| FAQ | Nazwa marki: klejnot, numer modelu: JLDA06, produkowany w Chinach, minimalna ilość zamówienia: 1 szt |