| Kablosuz | 2.4g/5g wifi bt |
|---|---|
| Hafıza Kartı | TF kart |
| Dokunmatik panel | I2C ve USB bağlantı noktası dokunmatik panel |
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Hafıza | 2G/4G/8G DDR4 Seçenek için |
| Product Name | 5Sets Of Serial Ports Industrial ARM Board with EDP Screen Interface and Display Port LVDS Support 1920*1080P Resolution JLD-A06 |
|---|---|
| Audio port | 3.5mm Headphone Jack, 3.5mm Microphone Jack, 2P2.54 Speaker Jack*2 |
| Wifi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Edp Screen Interface | Support Resolution 1920*1080P |
| Camera | Support MIPI Camera |
| Seri bağlantı girişleri | TTL (1-7 PC), RS232 (0-6 PC), Rs485 (0-2 PC) |
|---|---|
| işlemci | Dört çekirdekli 64 bit Cortex-A55 işlemci |
| NPU | 1TOPS |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Ürün Adı | Android Ana kartı |
| Product Name | RK3399 Android Industrial ARM Board with RTC Support |
|---|---|
| Rom | 16G-128G option |
| Ram | 2GB/4GB/6GB LPDDR4 Option |
| Edp Screen Interface | Support Resolution 1920*1080P |
| Display Port | HDMI, MIPI, EDP, LVDS, |
| Ürün Adı | RK3568 Linux Embedded Board |
|---|---|
| Katman | 4 |
| PCB Boyutu | 140mm x 91mm |
| Video çıkışı | EDP (2560 * 1440), MIPI Biçim Video Çıkışı |
| Kararlı Güç Teslimi | DC 12V / 3A girişi |
| Ürün Adı | Gömülü Dijital Tabela Panosu |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| USB arayüzü | USB3.0 HOST/OTG |
| ROM | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Tip | Çok katmanlı pcb |
| Ürün Adı | Linux Ana pano |
|---|---|
| PCB Boyutu | 146mm*70mm*1.6mm |
| İşletim Sistemi | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| RTC | Saat belleğini destekleyen gücü destekleyin, otomatik anahtarı destekleyin |
| Kamera | Usb kamera |
| Ürün Adı | gömülü linux ana kartı |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Destek OpenGL ES 1.1/2.0/3.2 , OpenCl 2.0 , Vulkan 1.1 |
| ethernet | 10/100/1000m |
| PCB Boyutu | 158mm*95mm*1.5mm |
| Modeli | JLD-A09 |
| Ürün Adı | Gömülü ARM PCB Kartı |
|---|---|
| Ürün Durumu | Stoklamak |
| Başvuru | POS Makinesi KİOSK'u |
| İşletim Sistemi | Android 11/Linux Ubuntu |
| PCB Boyutu | 125mm*90mm |
| Bluetooth'u destekle | 4.0/4.2/5.0 |
|---|---|
| PCB boyutu | 164mm*100mm*1.6mm |
| İşletim Sistemi | Android7.1 |
| FLAŞ | 8G-64G EMMC (en yüksek destek 128g) |
| SSS | Marka Adı: Mücevherli, Model Numarası: JLA06, Çin'de üretilen, Minimum Sipariş Miktarı: 1 Parça, |