| Wireless | 2.4G/5G WiFi BT |
|---|---|
| Memory Card | TF-CARD |
| Touch Panel | I2C And USB Port Touch Panel |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 For Option |
| Product Name | 5Sets Of Serial Ports Industrial ARM Board With EDP Screen Interface And Display Port LVDS Support 1920*1080P Resolution JLD-A06 |
|---|---|
| Audio Port | 3.5mm Headphone Jack, 3.5mm Microphone Jack, 2P2.54 Speaker Jack*2 |
| Wifi | 2.4G/5G WiFi BT |
| Edp Screen Interface | Support Resolution 1920*1080P |
| Camera | Support MIPI Camera |
| Serial Ports | TTL (1-7 Pcs), RS232 (0-6 Pcs), RS485(0-2 Pcs) |
|---|---|
| Processor | Quad-core 64-bit Cortex-A55 Processor |
| NPU | 1TOPS |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Product Name | Android Motherboard |
| Product Name | RK3399 Android Industrial ARM Board With RTC Support |
|---|---|
| Rom | 16G-128G Option |
| Ram | 2GB/4GB/6GB LPDDR4 Option |
| Edp Screen Interface | Support Resolution 1920*1080P |
| Display Port | HDMI, MIPI, EDP, LVDS, |
| Product Name | RK3568 Linux Embedded Board |
|---|---|
| Layer | 4 |
| PCB Size | 140mm X 91mm |
| Video Output | EDP (2560 * 1440), MIPI Format Video Output |
| Stable Power Delivery | DC 12V / 3A Input |
| Product Name | Embedded Digital Signage Board |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| USB Interface | USB3.0 HOST/OTG |
| Rom | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Type | Multilayer Pcb |
| Product Name | Linux Motherboard |
|---|---|
| PCB Size | 146mm*70mm*1.6mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch |
| Camera | USB Camera |
| Product Name | Embedded Linux Motherboard |
|---|---|
| GPU | ARM G52 2EE Support OpenGL ES 1.1/2.0/3.2,OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| PCB Size | 158mm*95mm*1.5mm |
| Model | JLD-A09 |
| Product Name | Embedded ARM PCB Board |
|---|---|
| Products Status | Stock |
| Application | POS Machine KIOSK |
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| PCB Size | 125mm*90mm |
| Support Bluetooth | 4.0/4.2/5.0 |
|---|---|
| PCB Size | 164mm*100mm*1.6mm |
| Operating System | ANDROID7.1 |
| Flash | 8G-64G EMMC (highest Support 128G) |
| FAQ | Brand Name: JEWELLED, Model Number: JLDA06, Manufactured In China, Minimum Order Quantity: 1 Piece, Payment Terms: T/T |