| λιμάνια | Wi-Fi, USB 2.0, Θύρα οθόνης, Ethernet, USB 3.0 |
|---|---|
| Κατάσταση αντικειμένου | Νέος |
| ΕΜΒΟΛΟ | DDR4, 2G/4G/8G |
| Τύπος CPU | Πετρώμα |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Εφαρμογή | Μηχανή POS, ηλεκτρονική ζυγαριά κλπ. |
|---|---|
| Μάρκα | Κόσμημα |
| ΚΑΕ | Υποστήριξη |
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4g/5g WiFi Bt |
| Λειτουργικός | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα συστήματος |
|---|---|
| CPU | RK3288 |
| GPU | Mali-t764 |
| Μνήμη | Επιλογή 2G/4G LPDDR3 |
| EMMC | Εναλλακτική EMMC16G/32G/64G/128G |
| RS232 | 0 ~ 6 |
|---|---|
| RS485 | 1 |
| TTL | 0 ~ 6 |
| USB 2.0 | εσωτερική (2), εξωτερική (4) |
| Εφαρμογή | Μηχανή POS, ηλεκτρονική ζυγαριά κλπ. |
| Type | Multilayer pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 6 |
| PCB Size | 170mmX170mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Μνήμη | 2G/4G/8G DDR4 Προαιρετικά |
|---|---|
| Πίνακας αφής | Πίνακα αφής I2C και θύρα USB |
| Τροφοδοτικό | DC12V3A εισροή ((Δεν περιλαμβάνεται εκτυπωτής) |
| Ασύρματος | 2.4g/5g WiFi Bt |
| Θερμοκρασία | -20° έως 80°C |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένος πίνακας συστημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 146mm*70mm*1.6mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| RTC | Ναί |
| Κάμερα | Κάμερα USB |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη πλακέτα Linux |
|---|---|
| NPU | 1TOP |
| EMMC | 16G/32G/64G/128G |
| ΔΔΔ | 2G/4G/8G DDR4 |
| Θερμοκρασία | -20° έως 80°C |
| Product name | Embedded PCBA Board JLD-P03 |
|---|---|
| RTC | Support power-off clock memory, automatic power on and off |
| TP | I2C /USB interface TP |
| Audio Output | Stereo, support Dolby sound effect |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Όνομα προϊόντος | ενσωματωμένη σανίδα βραχίονα |
|---|---|
| CPU | RK3588 οκτώ πυρήνων 4*Cortex-A76 + 4*Cortex-A55, με την υψηλότερη συχνότητα 2,8 GHz |
| GPU | ΑΡΜ Mali-G610 MC4 |
| Στρώμα PCB | Πίνακας 8 επιπέδων |
| Σειριακή θύρα | 5 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι,TTL(1-5pcs),RS232(0-4pcs),RS485(0-2pcs) |