| Ports | Wi-Fi, USB 2.0, Display Port, Ethernet, USB 3.0 |
|---|---|
| Item Condition | New |
| RAM | DDR4, 2G/4G/8G |
| Cpu Type | Rockchip |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Application | POS Machine, Ai Electronic Scale, Etc |
|---|---|
| Brand | JEWELLED |
| OEM | Support |
| Wireless Network | 2.4G/5G WiFi BT |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Product Name | Embedded System Motherboard |
|---|---|
| CPU | RK3288 |
| GPU | Mali-T764 |
| Memory | 2G/4G LPDDR3 Option |
| EMMC | EMMC16G/32G/64G/128G Option |
| RS232 | 0~6 |
|---|---|
| RS485 | 1 |
| TTL | 0~6 |
| USB 2.0 | Internal(2), External(4) |
| Application | POS Machine, Ai Electronic Scale, Etc |
| Type | Multilayer Pcb |
|---|---|
| Material | RF4 |
| Layer | 6 |
| PCB Size | 170mmX170mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/Debian 10 |
| Memory | 2G/4G/8G DDR4 For Option |
|---|---|
| Touch Panel | I2C And USB Port Touch Panel |
| Power Supply | DC12V3A Input(Printer Not Included) |
| Wireless | 2.4G/5G WiFi BT |
| Temperature | -20° To 80℃ |
| Product Name | Embedded System Board |
|---|---|
| PCB Size | 146mm*70mm*1.6mm |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04 |
| RTC | Yes |
| Camera | USB Camera |
| Product Name | Embedded Linux Board |
|---|---|
| NPU | 1TOP |
| EMMC | 16G/32G/64G/128G |
| DDR | 2G/4G/8G DDR4 |
| Temperature | -20° To 80℃ |
| Product Name | Embedded PCBA Board JLD-P03 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| TP | I2C /USB Interface TP |
| Audio Output | Stereo, Support Dolby Sound Effect |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| Product Name | Embedded ARM Board |
|---|---|
| CPU | RK3588 Eight Core 4*Cortex-A76 + 4*Cortex-A55, With The Highest Frequency Of 2.8GHz |
| GPU | ARM Mali-G610 MC4 |
| PCB Layer | 8 Layer Board |
| Serial Port | 5 In Total, Optional Types,TTL(1-5pcs)、RS232(0-4pcs)、RS485(0-2pcs) |