| Όνομα προϊόντος | Industrial RK3588 Embedded ARM Board JLD-I02 |
|---|---|
| NPU | 6 ΚΟΡΥΦΕΣ |
| Μέγεθος PCB | 170mm*170mm |
| OS | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Είσοδος DC12V |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένο POS Board για εμπορική προβολή |
|---|---|
| Μάρκα | Κόσμημα |
| Ethernet | Υποστήριξη για 1000 MHz |
| NPU | RK NNT 0,8T |
| Λειτουργικός | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Όνομα προϊόντος | RK3568 Πίνακας ενσωματωμένου συστήματος |
|---|---|
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
| CPU | Quad-core Cortex-A55 (64-bit, έως 2.0GHz) ∆ Επαρκής πολλαπλή εργασία για ενσωματωμένα φορτία εργασί |
| GPU | Το ARM G52 2EE υποστηρίζει προηγμένα γραφικά API (OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.1) για χρήστες και οθόνες. |
| Product name | Embedded Main Board JLD-A10 |
|---|---|
| OS | ANDROID 11/Linux Ubuntu |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| eMMC | 16G-128G |
| Ονομασία προϊόντος | Δελτίο ελέγχου οθόνης JLD-P03 |
|---|---|
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4G/5G ασύρματη πρόσβαση στο Διαδίκτυο WIFI |
| Λειτουργικό Σύστημα | Ανδροειδές 11/Linux Ubuntu |
| Εισφορά ισχύος | Εισαγωγή DC12V-28V |
| Μνήμη | 2GB/4GB/8GB DDR4 ∆ιαβασιλέστερο για ελαφριά έως μέτρια φορτία εργασίας. |
| Product name | Embedded Rk3588 Android Motherboard Model JLD-I02 |
|---|---|
| RTC | Support Power-off Clock Memory, Automatic Power On And Off |
| Ethernet | 10/100/1000M |
| EMMC | 16G-128G Optional |
| 4G/5G | Support 4G/5G Network |
| Όνομα προϊόντος | Οικονομικά αποδοτική rockchip px30 cortex-a35 ARM ενσωματωμένο κεντρικό πίνακα Android PCBA Motherbo |
|---|---|
| CPU | PX30 (Quad-Core Cortex-A35, 1,4GHz) |
| GPU | Multi-Core ARM® Mali ™ -G31 |
| Μνήμη | 1GB DDR3 (μέγιστο 2GB) |
| Αποθήκευση | 4GB -16GB NAND Flash (προεπιλογή) ή έως 32GB EMMC |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική Industrial ARM |
|---|---|
| WIFI | 2.4G/5G WiFi BT |
| OS | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Στρώμα PCB | Πίνακας 8 επιπέδων |
| Σειριακή θύρα | 5 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι,TTL(1-5pcs),RS232(0-4pcs),RS485(0-2pcs) |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη πλακέτα ARM JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit επεξεργαστής Cortex-A55, με υψηλότερη συχνότητα 2,0GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| ΕΜΒΟΛΟ | 2G 4G 8G |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Όνομα προϊόντος | ενσωματωμένη μητρική πλακέτα Linux |
|---|---|
| Πίνακας αφής | Πίνακα αφής I2C και θύρα USB |
| Κάμερα | Κάμερα USB |
| Θύρα USB | Εσωτερική υποδοχή USB 2.0*5 、 Εξωτερικός οικοδεσπότης USB 2.0*4 、 OTG*1 |
| Ασύρματος | 2.4g/5g WiFi Bt |