| Όνομα προϊόντος | Κεντρικός πίνακας POS |
|---|---|
| Λειτουργικός | Android 11 |
| Σειριακή θύρα | Υποστήριξη TTL、RS232 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Υποστήριξη OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Camera | To Support A USB Camera |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR4 Optional |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch Function |
| Operating System | ANDROID11, Ubuntu20.04, Etc |
| USB Interface | USB 3.0 HOST / OTG |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική ARM System Turnstile System |
|---|---|
| Υποστήριξη ενημέρωσης λογισμικού | ΟΤΑ |
| Τοποθέτηση λιμένα | USB, HDMI |
| Χωρητικότητα μνήμης | 2G/4G DDR3 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 8G ~ 64G EMMC |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική ARM JLD-P05 |
|---|---|
| CPU | RK3568 τετραπυρηνικός 64-bit επεξεργαστής Cortex-A55, η υψηλότερη συχνότητα είναι 2.0GHz |
| OEM/ ODM | υποστήριξη |
| GPU | ΜΑΛΙ-G52GPU |
| OS | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα ARM |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντων | Στοκ |
| Εφαρμογή | ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ Μηχάνημα POS |
| OS | Android 11/Linux Ubuntu |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα Rockchip RK3568 JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit επεξεργαστής Cortex-A55, με υψηλότερη συχνότητα 2,0GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| ΕΜΒΟΛΟ | 2G 4G 8G |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Προϊόν | Linux Embedded Board (Πίνακα ενσωμάτωσης Linux) |
|---|---|
| ΠΕΔΠ | Υποστήριξη |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Μέγεθος οθόνης LCD Προαιρετικό | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 κ.λπ. |
| Διεπαφή USB | USB3.0 X2 USB 2.0*4 |
| Product name | Interactive Touch Screen Android Motherboard |
|---|---|
| PCB size | 140mm*91mm*1.6mm |
| RTC | Support power-off clock memory and automatic power on and off |
| Application | Commercial display |
| OEM | Welcome |
| Συχνότητα CPU | 10,8 GHz |
|---|---|
| CPU | Τετράγωνο-πυρήνας RK3568 |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Δίκτυο | Υποστήριξη 10MHZ/100MHZ1000MHZ LAN και 2.4G ασύρματο WIFI |
| Έξοδος βίντεο | Υποστήριξη LVDS (1920*1080),EDP ((2560*1440), MIPI Format Βίντεο εξόδου |
| Ονομασία του προϊόντος | Rockchip Rk3568 Android Board Quad Core Industrial Arm Board Android 11 Ενσωματωμένο κύριο πίνακα PC |
|---|---|
| Υλικό | RF4 |
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
| Σχήμα | 6 |
| Μέγεθος PCB | 170mmX170mm |