| Τροφοδοτικό | Είσοδος DC12V3A |
|---|---|
| EMMC | Επιλογή 16G-128G |
| Μέγεθος PCB | 100mm*80mm |
| Wi-Fi | 2.4g/5g WiFi Bt |
| Διεπαφή USB | Εσωτερική USB 2.0 (7 τεμ.), Εξωτερικό USB 2.0 (1 PC), Εξωτερική OTG (1 PC) |
| Camera | To Support A USB Camera |
|---|---|
| Memory | 2G / 4G / 8G DDR4 Optional |
| RTC | Support Power Off Clock Memory, Support Automatic Switch Function |
| Operating System | ANDROID11, Ubuntu20.04, Etc |
| USB Interface | USB 3.0 HOST / OTG |
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
|---|---|
| Υλικό | RF4 |
| Σχήμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 140mm*91mm*1.6mm |
| ΕΣ | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| ΕΣ | Android 7.1 |
|---|---|
| RTC | Υποστηρίζει την μνήμη ρολογιού όταν είναι κλειστή, υποστηρίζει την αυτόματη επανεκκίνηση και διακοπή |
| Πίνακας αφής | Υποστήριξη πολυ-σημίδας χωρητικής οθόνης αφής. |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | DC5V/3A εισροή· μπαταρία λιθίου 3,7V |
| Ραμ | 2G / 4G lPDDR4 |
| Εφαρμογή | Μηχανή POS, ηλεκτρονική ζυγαριά κλπ. |
|---|---|
| Μάρκα | Κόσμημα |
| ΚΑΕ | Υποστήριξη |
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4g/5g WiFi Bt |
| Λειτουργικός | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ονομα | Συμβούλιο ανάπτυξης Android |
|---|---|
| Μάρκα | Κόσμημα |
| Σειριακή θύρα | Υποστήριξη TTL και RS232 |
| USB | USB 2.0/ OTG |
| Μνήμη | Επιλογή 2G/ 4G LPDDR3 |
| ΕΣ | Ανδροειδές 11/Linux Ubuntu |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εισαγωγή DC12V3A |
| Μέγεθος PCB | 140mm*91mm*1.6mm |
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| eMMC | Επιλογή 16G-128G |
| Μνήμη | Δικαίωμα 2G/4G/8G DDR4 |
|---|---|
| WI-FI | 2.4G/5G WiFi BT |
| Σειριακή θύρα | 4 Συνολικά, τύποι επιλογής,TTL(1-4)、RS232(0-3)、RS485(0-2) |
| Κάμερα | usb κάμερα |
| ΕΣ | Ανδροειδές 11/Linux Ubuntu |
| Μνήμη | Επιλογή 2G/4G LPDDR3 |
|---|---|
| Wi-Fi | 2.4G ασύρματη πρόσβαση στο Διαδίκτυο WiFi |
| Λειτουργικός | Android |
| EMMC | Επιλογή 16G-128G |
| Διεπαφή USB | Εσωτερική USB 2.0 (7 τεμ.), Εξωτερικό USB 2.0 (1 PC), Εξωτερική OTG (1 PC) |
| ΚΑΕ | Υποστήριξη |
|---|---|
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4g/5g WiFi Bt |
| Λειτουργικός | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ethernet | 10/100/1000m |
| Μέγεθος PCB | 102 mm*146 mm |