| Μοντέλο | Ενσωματωμένη πλακέτα ARM για μηχανή POS KIOSK |
|---|---|
| Σειριακή θύρα | Υποστήριξη TTL、RS232 |
| Ethernet | Υποστήριξη για 1000 MHz |
| Διεπαφή USB | USB HOST/OTG |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| Κλειδιά | Κύρια πλακέτα μηχανής POS, μητρική πλακέτα RK3576, πλακέτα NPU 6T TOPS |
|---|---|
| GPU | ARM Mali-G52 MC3 |
| Τύπος κάρτας μνήμης | Κάρτα TF |
| Μέγεθος PCB | 102 mm*146 mm |
| Οθόνη αφής | Οθόνη αφής I2C και USB Interface |
| Διεπαφή USB | USB HOST/OTG |
|---|---|
| Κάμερα | Υποστήριξη κάμερας USB |
| Τροφοδοσία | Εισαγωγή DC12V3A |
| RTC | Υποστήριξη μνήμης ρολογιού power-off , Αυτόματη ισχύ |
| Ethernet | 10/100μ. |
| Μοντέλο αριθ. | JLD-A06 |
|---|---|
| EMMC | 16g/32g/64G/128g Προαιρετικό |
| CPU | RK3399 |
| Σενάριο εφαρμογής | Εμπορική οθόνη |
| Τροφοδοσία | DC12V3A Εισαγωγή 7,4V μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Product name | Fanless Rockchip RK3288 CPU Android 10.0 Onboard 2GB Memory 8GB ROM Wifi motherboard PCBA JLD076 |
|---|---|
| Memory | 2.2G DDR3 or 4G DDR3 |
| Storage | 3.8G ~64G for option(open board standard is 8G ) |
| Type | Multilayer pcb |
| Material | RF4 |
| Product name | Android 10 Android Embedded Board and Linux Operating System RK3399 Industrial ARM board Support M.2 SSD |
|---|---|
| Cpu | RK3399 Dual Cortex-A72 + Quad Cortex-A53 Size CPU Structure, Maximum Frequency 1.8GHz |
| Internet | RJ45, Support 10M/100M/1000M Ethernet |
| Touch Screen | I2C Interface |
| Operating System | Android 7.1/Android 10 / Linux |
| Προϊόν | Linux Embedded Board (Πίνακα ενσωμάτωσης Linux) |
|---|---|
| ΠΕΔΠ | Υποστήριξη |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Μέγεθος οθόνης LCD Προαιρετικό | 7/8/10.1/13.3/15.6/18.5/21.5 κ.λπ. |
| Διεπαφή USB | USB3.0 X2 USB 2.0*4 |
| Όνομα προϊόντος | Linux Embedded Board (Πίνακα ενσωμάτωσης Linux) |
|---|---|
| CPU | RK3288 Quad-core Cortex-A17 αρχιτεκτονική, και η υψηλότερη συχνότητα του quad-core είναι 1,8 GHZ |
| Έξοδος ήχου | στερεόφωνο, υποστηρίζουν τις κοινωνικές ηχητικές επιπτώσεις |
| Ικανότητα EMMC | 8G/16G/32G/64G/128G Επιλογές |
| Υποστήριξη κάρτας μνήμης | Κάρτα TF έως 32G |
| Ονομασία | Ενσωματωμένη πλακέτα ARM για τερματικό αυτοεξυπηρέτησης |
|---|---|
| Διεπαφή USB | USB HOST/OTG |
| Ethernet | Υποστήριξη για 1000 MHz |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη πλακέτα ARM JLD-P03 |
|---|---|
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4G/5G ασύρματη πρόσβαση στο Διαδίκτυο WIFI |
| Λειτουργικό σύστημα | Android 11/Linux Ubuntu |
| Αποθήκευση | 16GB-128GB EMMC + TF-Card-Αξιόπιστη αποθήκευση για λειτουργικό σύστημα, εφαρμογές και αρχεία καταγρα |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |