| Θερμοκρασία | -20°-80℃ |
|---|---|
| Wi-Fi | 2.4g/5g WiFi Bt |
| Τρύπα βιδών | :διάμετρος 4 mm |
| Ethernet | 10/100/1000m |
| EMMC | 16G-128G προαιρετικά |
| Όνομα προϊόντος | Dual Screen POS Machine Embedded Motherboard |
|---|---|
| OS | Android 11 |
| Σειριακή θύρα | Υποστήριξη TTL、RS232 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| GPU | ARM G52 2EE Υποστήριξη OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0,Vulkan 1.1 |
| Μνήμη RAM | 2GB/4GB/8GB |
|---|---|
| Τμηματικοί λιμένες | TTL (1-7 PCs), RS232 (0-6 PCs), RS485 ((0-2 PCs) |
| γεμίζει φως | Φως πλήρωσης 12V (ελεγχόμενος διακόπτης) |
| Εμφάνιση | Υποστήριξη οθόνης HDMI LVDS MIPI EDP |
| Όνομα Προϊόντος | αρρενωπή μητρική κάρτα |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα συστήματος για KIOSK |
|---|---|
| Κάμερα | Υποστήριξη διεπαφής USB |
| CPU | RK3288 |
| Μέγεθος PCB | 100mm*80mm |
| GPU | Mali-t764 |
| Όνομα προϊόντος | RK3568 Ενσωματωμένη πλακέτα |
|---|---|
| GPU | ΜΑΛΙ-G52GPU |
| Λειτουργικός | Android 11/ Linux Ubuntu |
| Ασύρματο δίκτυο | 2.4G/5G ασύρματη πρόσβαση στο Διαδίκτυο WIFI |
| Τύπος κάρτας μνήμης | Υποστήριξη-κάρτας TF |
| Τμηματικοί λιμένες | TTL (1-7 PCs), RS232 (0-6 PCs), RS485 ((0-2 PCs) |
|---|---|
| Επεξεργαστής | Τετραπυρη 64bit επεξεργαστής Cortex-A55 |
| Εθνική ΕΤΑ | 1TOPS |
| ROM | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Ονομασία προϊόντος | αρρενωπή μητρική κάρτα |
| Μοντέλο | Ενσωματωμένη μητρική ARM JLD-P01 |
|---|---|
| Τύπος | Πολυστρωματικό PCB |
| Υλικό | Rf4 |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 146mm*102mm*1,6mm |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική Industrial ARM |
|---|---|
| WIFI | 2.4G/5G WiFi BT |
| OS | ANDROID11/Linux Ubuntu |
| Στρώμα PCB | Πίνακας 8 επιπέδων |
| Σειριακή θύρα | 5 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι,TTL(1-5pcs),RS232(0-4pcs),RS485(0-2pcs) |
| Ονομα | Όλα σε μία μητρική πλακέτα |
|---|---|
| Εισροή τροφοδοσίας | Εισαγωγή DC12V |
| Οθόνη διπλής οθόνης | Μην υποστηρίξετε |
| Αιτήσεις | Διαφημιστικό μηχάνημα 4K, Εξοπλισμός εμπορικής προβολής |
| Μνήμη | Memory DDR 2G/4G Επιλογή |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική ενσωματωμένη πλακέτα ARM |
|---|---|
| CPU | Ροκσίπ RK3588 |
| GPU | ΑΡΜ Mali-G610 MC4 |
| Σειριακή θύρα | 5 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι,TTL(1-5pcs),RS232(0-4pcs),RS485(0-2pcs) |
| Τροφοδοτικό | Είσοδος DC12V |