| Όνομα προϊόντος | ενσωματωμένη σανίδα βραχίονα |
|---|---|
| CPU | RK3588 οκτώ πυρήνων 4*Cortex-A76 + 4*Cortex-A55, με την υψηλότερη συχνότητα 2,8 GHz |
| GPU | ΑΡΜ Mali-G610 MC4 |
| Στρώμα PCB | Πίνακας 8 επιπέδων |
| Σειριακή θύρα | 5 Συνολικά, προαιρετικοί τύποι,TTL(1-5pcs),RS232(0-4pcs),RS485(0-2pcs) |
| Όνομα Προϊόντος | 16G-128G Προαιρετική μητρική πλακέτα POS με έξοδο βίντεο HDMI και οθόνη αφής I2C/USB Interface TP JL |
|---|---|
| Έξοδος βίντεο | HDMI |
| RTC | Υποστήριξη ενεργοποίησης και απενεργοποίησης μνήμης ρολογιού, αυτόματη ενεργοποίηση και απενεργοποίη |
| Ικανότητα RAM | 2G/4G/8G DDR4 Προαιρετικό |
| Κάμερα | usb κάμερα |
| Όνομα προϊόντος | μητρική πλακέτα pos |
|---|---|
| Μοντέλο | JLD-P02 |
| Υλικό | Rf4 |
| Στρώμα | 4 |
| Μέγεθος PCB | 125mm*90mm*1.6mm |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη πλακέτα Linux |
|---|---|
| Λειτουργικό σύστημα | ANDROID11, Ubuntu20.04, Debian 10 |
| Διεπαφή USB | USB3.0 X2 USB 2.0*4 |
| Δίκτυο | Υποστήριξη 10MHZ/100MHZ1000MHZ LAN και 2.4G ασύρματο WIFI |
| Διάλυμα | RK3568 |
| Όνομα προϊόντος | Linux Embedded Board (Πίνακα ενσωμάτωσης Linux) |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Εισαγωγή DC12V/3A |
| Διεπαφή USB | USB3.0 X2 USB 2.0*4 |
| Κάμερα | Υποστήριξη κάμερας USB |
| Προσαρμογή | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη πλακέτα ARM JLD-P03 |
|---|---|
| CPU | RK3568 Quad-core 64-bit επεξεργαστής Cortex-A55, με υψηλότερη συχνότητα 2,0GHz |
| ROM | 16G 32G 64G 128G |
| ΕΜΒΟΛΟ | 2G 4G 8G |
| OS | Android 11/ Ubuntu 20.04/ Debian 10 |
| Όνομα προϊόντος | ενσωματωμένη μητρική πλακέτα Linux |
|---|---|
| Πίνακας αφής | Πίνακα αφής I2C και θύρα USB |
| Κάμερα | Κάμερα USB |
| Θύρα USB | Εσωτερική υποδοχή USB 2.0*5 、 Εξωτερικός οικοδεσπότης USB 2.0*4 、 OTG*1 |
| Ασύρματος | 2.4g/5g WiFi Bt |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα Linux JLD-P08 |
|---|---|
| Θύρα USB | Εσωτερική υποδοχή USB 2.0*5 、 Εξωτερικός οικοδεσπότης USB 2.0*4 、 OTG*1 |
| Ασύρματος | 2.4g/5g WiFi Bt |
| Σειριακή θύρα | TTL (1-5) 、 RS232 (2-4) |
| Τροφοδοτικό | DC12V3A εισροή ((Δεν περιλαμβάνεται εκτυπωτής) |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη μητρική πλακέτα Linux JLD-A09 |
|---|---|
| Επίδειξη | Υποστήριξη LVDS (Dual 8,1920*1080), EDP, MIPI, HDMI |
| Έξοδος ήχου | Στερεόφωνο, υποστήριξη Dolby |
| Μέγεθος PCB | 158mm*95mm*1,5mm |
| Μοντέλο | JLD-A09 |
| Όνομα προϊόντος | Μητρική πλακέτα Linux |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 146mm*70mm*1.6mm |
| OS | Android |
| RTC | Υποστηρίζει μνήμη ρολογιού απενεργοποίησης, υποστηρίζει αυτόματη εναλλαγή |
| Κάμερα | Κάμερα USB |